• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 24 листопада

Конкурс для

Інститут інноваційних освітніх технологій НАУ запрошує учнівську молодь взяти участь у конкурсі

День відкритих

Запрошуємо абітурієнтів-2021, учнів старших класів, батьків на Дні відкритих дверей Національного авіаціного

Вебінар

НАУ запрошує на вебінар «Власний компас профорієнтації. Формула вибору професії»

Інститут інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету запрошує учнівську молодь взяти участь у конкурсі «Я ‑ майбутній студент», який присвячено Міжнародному Дню студента.

Знання англійської мови –  це шлях до успіху, добробуту та перспективної кар’єри людини будь-якого віку. Фахівці зі знанням англійської мови є затребуваними на ринку праці у всіх галузях, особливо на міжнародному рівні.

ЗНО в магістратуру потрібно складати вступникам на всі спеціальності окрім спеціальностей галузей знань 01 «Освіта/Педагогіка», 20 «Аграрні науки та продовольство», 25 «Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону» та спеціальності 025 «Музичне мистецтво».

Центр Дистанційної освіти Інституту інноваційних освітніх технологій НАУ вдруге проведе онлайн-вебінар «Організація дистанційного навчання на платформі Google Classroom».

4 листопада 2020 року о 18:00 в онлайн-форматі на платформі Zoom відбудеться зустріч адміністрації Інституту інноваційних освітніх технологій та Приймальної комісії НАУ зі слухачами підготовчого відділення громадян України та їх батьками.

Сторінка 1 із 88