Триває реєстрація на участь у Всеукраїнських олімпіадах НАУ для абітурієнтів-2019! Цьогоріч олімпіади відбуватимуться із таких предметів, як математика, фізика, хімія, біологія, англійська мова, українська мова та література, географія, історія України. 

Національний авіаційний університет на базі підготовчого відділення громадян України оголошує набір студентів на курси підготовки до вступу на ОС магістра (підготовка до ЗНО) з навчальних дисциплін: англійська мова, право.

20 лютого 2019 року на засідання Вченої ради Національного авіаційного університету ректор Володимир Ісаєнко урочисто нагородив нагрудним знаком «Ветеран Національного авіаційного університету» методиста Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій – Тіменко Світлану Василівну.

Щиро вітаємо начальника навчально-методичного відділу Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій Світлану Корольову з визнанням кращого працівника Національного авіаційного університету, яким пишається не тільки колектив інституту, а й нашого вишу.

Сторінка 1 із 40