• +38 044 406-74-04
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Курси з підготовки до ЗНО

ОНЛАЙН-РЕЄСТРАЦІЯ

Підготовче відділення громадян України забезпечує підготовку до:

 • вступу до закладів вищої освіти (далі – ЗВО) України
 • загальнонаціонального зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ЗНО) навчальних досягнень випускників (учнів 10 – 11 класів)
 • вступу на спеціальності «Право», «Міжнародне право», де передбачено складання єдиного фахового вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей (ЄФВВ) та єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ).

Перелік навчальних предметів (дисциплін): українська мова та література, математика, історія України, англійська мова, географія, фізика, хімія, право, біологія, рисунок та композиція.

Загальна кількість годин – 192 для учнів; 50 – для студентів.

Форми навчання: вечірня, щосуботня, заочна (в дні шкільних канікул), дистанційна.

Терміни навчання: 8 місяців (з 01.10.2019 по 30.05.2020);

4 місяці (з 01.02.2020 по 30.05.2010).

Переваги навчання:

 • якісна підготовка до ЗНО
 • високі результати сертифікатів ЗНО
 • фахове викладання дисциплін
 • наявність навчально-методичного забезпечення
 • рейтингова система оцінювання навчальних досягнень
 • поглиблене вивчення дисциплін
 • адаптація до навчання у ЗВО
 • різноманітні форми навчання
 • додаткові бали до рейтингу вступника
 • висока результативність вступу до ЗВО
 • гнучка система зарахування до НАУ
 • профільне навчання
 • допрофесійна підготовка

Заняття проводяться відповідно до чинних нормативних документів, навчальних програм адаптованих відповідно до вимог Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, програм та відповідно до технологій УЦОЯО. Навчальний процес забезпечується науково-педагогічними працівниками кафедри базових і спеціальних дисциплін та профільними кафедрами університету.

Адреса: 03058, м. Київ, пр-т. Космонавта Комарова, 1, корп. 8а, каб. 610, 708; тел.: (044)406–79–08, 407‑72‑02, 406–72–09, 406–74–04.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Web-сторінка: http://iiot.nau.edu.ua

https://www.facebook.com/iiot.nau/   

https://www.facebook.com/idpnau/

 

ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ СЛУХАЧІВ НА ПІДГОТОВЧЕ ВІДДІЛЕННЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ

1.1. На підготовчому відділенні громадян України Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій (далі – Інститут) проводиться підготовка до вступу до закладів вищої освіти (далі – ЗВО) громадян України, в тому числі до Національного авіаційного університету (далі – Університет) та до загальнонаціонального зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ЗНО) навчальних досягнень випускників. Ліцензія Міністерства освіти і науки (далі – МОН) України (серія АЕ № 636803)

1.2. На підготовче відділення зараховуються студенти, учні (далі – слухачі) 9–11 класів закладів середньої освіти (далі – ЗСО) та учнівська молодь на базі неповної та повної загальної середньої освіти. Для учнів 9 класу здійснюється підготовка до вступу до ЗВО ІІ рівня акредитації (коледжі, технікуми тощо). Для учнів 10–11 класів здійснюється підготовка до вступу до ЗВО громадян України та до загальнонаціонального ЗНО.

Підготовче відділення громадян України також забезпечує підготовку до вступу на спеціальності «Право», «Міжнародне право», де передбачено складання єдиного фахового вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей (ЄФВВ) та єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ).

1.3. Терміни навчання слухачів на підготовчому відділенні: 8 місяців (з 01 жовтня по 30 травня); 4 місяця (з 01 лютого по 30 травня). Для студентів ‑ 4 місяці (з 1 числа кожного місяця).

1.4. При оформленні на підготовче відділення слухач (замовник) та його законний представник ознайомлюються із Статутом Університету, Правилами внутрішнього розпорядку Університету, Правилами прийому до Національного авіаційного університету, Положенням про Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій, Положенням про надання платних послуг Навчально-науковим інститутом інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету та Положенням про порядок прийому слухачів на підготовче відділення громадян України.

1.5. Слухачі зараховуються на підготовче відділення наказом ректора Університету, згідно поданої заяви, після укладання Договору про навчання та здійснення оплати за надання освітніх послуг.

1.6. Договір про навчання укладається в двох примірниках, що заповнюються одним із батьків або особою, яка їх замінює, згідно чинного законодавства. При укладанні Договору про навчання замовник освітніх послуг пред’являє оригінал паспорта, картку платника податків та надає їх копії.

1.7. Оплата за навчання на підготовчому відділенні здійснюється у безготівковій формі в державних та комерційних банках на основі виданих квитанцій. У квитанціях зазначається прізвище, ім’я та по батькові слухача підготовчого відділення. Оплата вноситься посеместрово (І семестр: жовтень – січень, ІІ семестр: лютий – травень), або за письмовою заявою замовника освітніх послуг один раз за два місяці згідно Договору про навчання. Замовник сплачує загальну вартість освітніх послуг у термін до 30 травня відповідного календарного року.

1.8. Слухачам після здійснення оплати за навчання необхідно подати для формування особової справи наступний перелік документів:

 • заяву встановленого зразка на ім’я ректора Університету;
 • ксерокопію паспорта законного представника слухача та копію картки платника податків;
 • ксерокопію паспорта слухача або копію свідоцтва про народження (у випадку неотримання особою на момент подання документів паспорта громадянина України);
 • довідку про навчання з навчального закладу;
 • 2 фото розміром 3х4 см;
 • 5 файлів;
 • 2 конверта із марками по Україні, підписаних на адресу слухача за фактичним місцем проживання.

1.9. Документи приймаються за адресою: м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1, корпус 8а, офіс 708, 610. Режим роботи: у липні – серпні з 9:00 до 17:00 (понеділок – п’ятниця); у вересні – травні з 9:00 до 17:00 (понеділок – субота);

1.10. Слухачам підготовчого відділення видається посвідчення, що пред’являється представникам відділу безпеки та охорони при вході у навчальні корпуси Університету. Наявність посвідчення є обов’язковим при відвідуванні занять.

1.11. Зарахування слухачів на підготовче відділення проводиться з першого числа кожного наступного місяця на підставі поданої заяви на ім’я ректора Університету.

1.12. Протягом навчання на підготовчому відділенні слухач має право змінювати форму навчання і перелік навчальних дисциплін із першого або п’ятнадцятого числа наступного місяця, уклавши Угоду про доповнення договору про навчання, згідно заяви, написаної на ім’я ректора Університету (директора Інституту).

1.13. Відрахування слухачів із підготовчого відділення проводиться на підставі написаної на ім’я ректора Університету заяви з першого або п’ятнадцятого числа наступного місяця, згідно умов Договору про навчання.

1.14. Вартість освітніх послуг однієї навчальної дисципліни на підготовчому відділені затверджується наказом ректора.

1.15. У вартість оплати за освітні послуги входять:

– проведення практичних занять із однієї навчальної дисципліни;

– проведення та перевірка домашніх завдань;

– проведення та перевірка контрольних робіт;

– проведення випускного екзамену;

– проведення консультацій із навчальних дисциплін.

1.16. У вартість оплати за освітні послуги входить вартість комунальних послуг і оплата оренди навчальних приміщень, вартість якої встановлює орендодавець у регіонах України.

 

ОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ НА ПІДГОТОВЧОМУ ВІДДІЛЕННІ

2.1. На підготовчому відділенні навчання здійснюється за затвердженим графіком навчального процесу, відповідно до затвердженого навчального плану для підготовчого відділення громадян України, навчальних і робочих навчальних програм. Слухачі (студенти) ознайомлюються із документами: «Положення про кафедру базових і спеціальних дисциплін Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій», «Положення про Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій», «Положення про випускний екзамен слухачів підготовчого відділення громадян України», «Положення про підготовче відділення громадян України» http://iiot.nau.edu.ua/index.php/instytut/normatyvni-dokumenty.

2.2. Слухачі підготовчого відділення під час навчання ознайомлюються з Умовами прийому до закладів вищої освіти України, Правилами прийому до Національного авіаційного університету, Правилами внутрішнього розпорядку Університету, Правилами техніки безпеки та поведінки в навчальному приміщенні, нормативними документами Інституту, Університету, МОН України і Українського центру оцінювання якості освіти (далі – УЦОЯО), що пов’язані з особливостями навчального процесу, підготовкою до вступу до ЗВО громадян України та до загальнонаціонального ЗНО навчальних досягнень випускників.

2.3. Графік навчального процесу на підготовчому відділенні передбачає терміни проведення занять: з 01 жовтня по 30 травня; з 01 лютого по 30 травня та/або з 1-го числа кожного місяця.

2.4. Заняття проводяться згідно затвердженого розкладу занять за адресою: м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1, корпус 8а.

2.5. Для іногородніх слухачів організовано роботу підготовчого відділення у регіонах України на базі закладів загальної середньої освіти.

2.6. Кількість слухачів у навчальних групах становить в середньому 10–15 осіб згідно кошторису.

2.7. Форми навчання: щосуботня з 9:00; вечірня (понеділок – п’ятниця з 16:00); заочна (в дні шкільних канікул з 9:00); дистанційна. Для слухачів денної і вечірньої форм навчання затверджується додатковий розклад занять на період осінніх і весняних шкільних канікул, початок занять з 9:00.

2.8. Зміни у режимі роботи підготовчого відділення оформлюються відповідними розпорядженнями директора Інституту і доводяться до відома слухачів через мережу Інтернет (на сайті Інституту) та інформаційні стенди.

2.9. Робоча навчальна програма передбачає 192 години. З них: 150 ‑  практичних годин із кожної навчальної дисципліни; консультації; проведення контрольних робіт і випускного екзамену.

2.10. Заняття на підготовчому відділенні проводяться відповідно до чинних нормативних документів, навчального плану, навчальних програм, робочих навчальних програм, затверджених кафедрою базових і спеціальних дисциплін та адаптованих відповідно до вимог Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, програм загальнонаціонального ЗНО навчальних досягнень випускників, розроблених УЦОЯО і діючих навчальних програм ЗЗСО, затверджених МОН України.

2.11. Для забезпечення навчального процесу на підготовчому відділенні використовується матеріально-технічна база Університету.

2.12. Навчальний процес на підготовчому відділенні забезпечується педагогічними і науково-педагогічними працівниками кафедри базових і спеціальних дисциплін і профільними кафедрами Університету.

2.13. Слухачі підготовчого відділення забезпечуються навчально-методичною літературою та тестовими зошитами УЦОЯО.

2.14. Слухачі підготовчого відділення після закінчення повного курсу навчання здають випускний екзамен з навчальних дисциплін згідно з «Положенням про випускний екзамен слухачів (випускників) підготовчого відділення громадян України», затвердженого ректором Університету. Після закінчення повного курсу навчання на підготовчому відділенні слухачеві видається довідка або свідоцтво встановленого зразка.

2.15. Слухачам, які успішно закінчили підготовче відділення Інституту та вступатимуть до Університету на природничо-математичні та інженерно-технічні спеціальності, до загального рейтингу додаються додаткові бали відповідно до Правил прийому до Національного авіаційного університету у поточному році. 

2.16. Зарахування слухачів підготовчого відділення Інституту на навчання до Університету здійснюється на підставі «Правил прийому до Національного авіаційного університету» у поточному навчальному році.

2.17. Слухачі підготовчого відділення протягом навчального року залучаються до профорієнтаційних заходів, а саме: профорієнтаційного опитування (соціологічний вимір); уроку «Твій вибір – твоє майбутнє»; творчих зустрічей «Зірковий шлях успіху», «НАУ збирає друзів» і «Шлях до зірок»; презентацій Університету на базі ЗСО (на їх замовлення); екскурсій до Державного музею авіації, навчального ангару, Музею історії Університету, кафедр і лабораторій; участі у Міжнародній конференції студентів та молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки»; днів відкритих дверей Університету та його навчальних структурних підрозділів; днів НАУки, участі у Всеукраїнських олімпіадах НАУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти; майстер-класів, тренінгів, наукових лекцій, Освітнього марафону «Навчання і розвиток» тощо.

2.18. Представники Інституту надають консультації слухачам підготовчого відділення та їх батькам за телефонами:

 • (044) 406–79–08, (044) 406–72–02 (завідувач підготовчим відділенням та його заступник, каб. 8а.708);
 • (044) 406–74–04, (044) 406–73–11, (приймальня директора, каб. 8а.610);
 • (044) 406–72–09 (завідувач кафедри базових і спеціальних дисциплін, каб. 8а.609).

Адреса: 03058, м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1, корп. 8а, кабінети 610, 609, 708.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www/ facebook.com/iiot.nau

https://www.facebook.com/idpnau