• +38 044 406-74-04
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вебінар для

Запрошуємо старшокласників на вебінар «Ціль життя. Конструювання цілей власного життя»

Вебінар

Запрошуємо на вебінар «Цілеспрямоване інтерв’ювання і консультування. Сприяння розвитку особистості»

Курс Python

Запрошуємо студентів, учнів старших класів, викладачів та всіх бажаючих на курси програмування Python.

Підготовка до ЗНО!

НАУ запрошує учнів 10-11 класів на курси з підготовки до ЗНО та вступу до ЗВО з навчальних предметів...

Запрошуємо до участі!

Освітній та профорієнтаційний проект "Літня школа-2020"

Національний авіаційний університет (НАУ) запрошує учнів 10 класів ЗЗСО (випускників-2021) м. Києва та регіонів України до участі в освітньому та профорієнтаційному проекті – «Літня школа–2020», що відбудеться в університеті з 04.06.2020 р. по 12.06.2020 р.

ПРОБНЕ ЗНО

ТРЕНIНГИ З ПIДГОТОВКИ ДО ЗНО

Організатором і координатором Літньої школи є Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій (ННІІОТ) НАУ. Керівник проекту – директор ННІІОТ, доктор педагогічних наук, професор Муранова Наталія Петрівна.

РЕЄСТРАЦІЯ

Результати пробного ЗНО-2019

Розклад роботи "Літня школа-2019"

Соціологічний вимір (профорієнтаційне опитування та результати пробного ЗНО-2019) учасників проекту "Літня школа - 2019"

РЕЗУЛЬТАТИ ВИКОНАННЯ ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ ПРОБНОГО ЗНО-2019

Напрями (інженерно-технічний, природничо-математичний, гуманітарний, економічний, юридичний, міжнародний)

 • Мета заходу

  Мета проекту – підвищення якості рівня знань і вмінь учнів закладів загаьної середньої освіти  з предметів шкільного циклу, перевірка їх готовності до загальнонаціонального ЗНО–2021, надання їм допомоги у професійному самовизначенні та здійснення допрофесійного консультування у середовищі вищої школи.

  Літня школа не є комерційним проектом (участь безкоштовна), усі освітні та профорієнтаційні заходи фінансуються виключно університетом. Учасники (при потребі) сплачують, за харчування та проживання в гуртожитку (для іногородніх). Приблизна вартість проживання і харчування становить 100-120 гривень за добу.

  Для того, щоб стати учасником Літньої школи, ви маєте заповнити відповідну заявку, кожна з них буде опрацьована і прийнята до розгляду організаційним комітетом. Електронну версію заявки розміщено на сайті ННІІОТ http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/litnia-shkola у рубриці «Літня школа» та на головній сторінці сайту НАУ http://iiot.nau.edu.ua/

  Літня школа – форма відпочинку та нового спілкування для старшокласників у середовищі вищої школи, де мають місце відпочинок й активні заняття з тієї чи іншої галузі знань. У проведенні та організації Літньої школи беруть участь професори, доценти, викладачі, молоді науковці, аспіранти та студенти НАУ. Учасниками є учні 11 класів усіх типів навчальних закладів освіти м. Києва і регіонів України.

  Такі школи, у тій чи іншій мірі, моделюють такі процеси як: навчання старшокласників у середовищі вищої школи, наукового співтовариства, залучення обдарованої молоді до навчання та науково-дослідної роботи, професійної орієнтації та професійного самовизначення, а також є майданчиком для розвитку творчої особистості, роботі у команді, участі та співучасті у цікавих заходах за інтересами, придбання навичок самостійної роботи і, водночас, спонукають до формування почуття відповідальності, чесності, самоповаги, працездатності тощо.

  Участь у такій школі надасть можливість сформувати спеціальне освітнє середовище, у якому формується колектив однодумців викладач-учень, розвинути у школярів стійкий інтерес до отримання вищої освіти, підвищити мотивацію до навчання у вищій школі, адаптуватися до процесу навчання в системі вищої освіти, розкрити власні здібності та творчий потенціал, підвищити рівень знань із шкільних предметів, а також сприятиме успішному складанню ЗНО, вступу не тільки до НАУ, а й до будь-якого омріяного ВНЗ України.

 • Програма Літньої школи

  Програму школи складено з урахуванням спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у НАУ, відповідно до напрямів підготовки фахівців: інженерно-технічний, природничо-математичний, гуманітарний, економічний, юридичний і міжнародний.

  Учасникам школи пропонується програма, що передбачає ряд освітніх, наукових та профорієнтаційних проектів та заходів НАУ:

  • обов’язкові заняття з шкільних предметів (математика, фізика, хімія, англійська мова, українська мова та література, історія України) та їх поглиблене вивчення;
  • підготовку до загальнонаціонального ЗНО;
  • цікаві лекції, семінари, круглі столи, проектна діяльність;
  • художні студії (рисунок та композиція);
  • перегляд відеофільмів та презентацій;
  • майстер-класи навчально-наукових інститутів та факультетів (за спеціальностями);
  • екскурсії по університету, до Державного музею авіації, до бібліотеки та лабораторій НАУ;
  • знайомство з фахівцями профільних кафедр тощо;
  • Дні НАУки в НАУ;
  • наукові пікніки.

  Значну роль буде відведено неформальному спілкуванню старшокласників зі студентами, викладачами, завідувачами кафедр, деканами факультетів.

  ОРІЄНТОВНА ПРОГРАМА ЛІТНЬОЇ ШКОЛИ - 2020

  1. Тренінги з підготовки до ЗНО з навчальних дисциплін: математика, фізика, хімія, англійська мова, українська мова та література, біологія, географія, історія України (http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/naukovi-osvitni-profproekty/treninhy-do-zno-2020)
  2. День відкритих дверей
  3. Пробне ЗНО (http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/naukovi-osvitni-profproekty/dni-nauky-2)
  4. Екскурсії до Музею історії НАУ, Навчального авіаційного ангару, Науково-технічної бібліотеки НАУ, навчальних та наукових лабораторій НАУ, Науково-виробничого центру безпілотної авіації «Віраж», творчими майстернями НАУ
  5. Книжкова виставка «Сучасна українська література»
  6. Майстер-класи (повний детальний перелік за посиланням: http://iiot.nau.edu.ua/images/docs/Coum/Maister-class.pdf)
  7. Тренінги з туризму, криміналістики, техніки ефективного користування Google translate, роботи з асоціативними картами, електронного маркетингу, хімічних експериментів, поводження під час аварійної посадки літака (повний детальний перелік за посиланням: http://iiot.nau.edu.ua/images/docs/Coum/Treningi.pdf)
  8. Інтелектуальні ігри, дебати, коуч-сесії
  9. Навчальні польоти на тренажері ТУ 154
  10. Лекції за напрямами роботи літньої школи (повний детальний перелік за посиланням: http://iiot.nau.edu.ua/images/docs/Coum/lekcii.pdf)

   

  Як приклад:

  • «Електронний маркетинг в соціальних  мережах»
  • «Роботи, 3D-принтери, «розумні  будинки»  і  все-все-все  своїми  руками», 
  • «Євроінтеграція  та  економічна  глобалізація  –  процеси  майбутнього», 
  • «Аерокосмічні дослідження в НАУ»
  • «Технічна механіка та композити»
  • «Світ криміналістики»
  • «Будь у тренді –  читай!»
  • «Наукові  дослідження  в  аеродинамічних трубах»
  • «Вступ до професії»
  • «Комп’ютерні  дослідження  в  освіті,  науці  та інженерії»
  • «Глобальні екологічні проблеми сучасності»
  • «Фінансова грамотність» тощо.

   

  Відвідування більшості запланованих заходів сприятиме правильному професійному вибору школярів, здійсненню допрофесійної підготовки учнівської молоді, орієнтації у широкому спектрі спеціальностей відповідно потреб ринку праці, отриманню достовірної інформації про свою майбутню професію, профорієнтаційному консультуванню в середовищі вищої школи, зростанню оцінки учасників власної придатності до обраної професії та формуванню стійких професійних намірів щодо навчання у вищому навчальному закладі.

 • Пробне ЗНО для учасників

  За результатами навчання із шкільних предметів (математика, фізика, хімія, англійська мова, українська мова та література, історія України, географія, біологія) учасники будуть мати змогу перевірити свої знання і вміння за програмами загальнонаціонального ЗНО УЦОЯО. Їм буде запропоновано пробне ЗНО відповідно до вимог УЦОЯО та з дотриманням відповідних тестових технологій. З умовами та порядком проведення пробного ЗНО можна ознайомитися на сайті ННІІОТ НАУ http://iiot.nau.edu.ua/, рубрика «Пробне ЗНО–2019».

 • Режим роботи Літньої школи

  При реєстрації учасники повинні мати при собі: паспорт (свідоцтво про народження) або інший документ з фото, що засвідчує його особу;

  Реєстрація учасників відкрита з 01.02.2020 р. до 28.05.2020 р.

  Оргкомітет Літньої школи 29.05.2020 р. опублікує списки тих, хто допущений до участі в Літній школі на сайті ННІІОТ НАУ http://iiot.nau.edu.ua/ у рубриці «Літня школа».

  Заїзд учасників та реєстрація їх в університеті – 04.06.2020 р. з 9.00 до 11.00.

  Початок роботи школи – 04.06.2020 р. об 11.00, корп. 8а, ауд. 104

  Школа працюватиме з 04.06.2020 р. по 12.06.2020 р.

  12.06.2020 р. – урочисте закриття Літньої школи.

  Режим щоденної роботи школи – з 10.00 до 14.00.

  Роз’їзд учасників 12 червня 2020 р. після 16.00.

  У перший день заплановано відкриття Літньої школи, соціологічний вимір (профорієнтаційне опитування) та лекції (практичні) заняття із шкільних предметів. Усі інші дні – до обіду заняття з навчальних предметів, після обіду – екскурсії, культурна програма тощо.

  06 червня 2020 р. – пробне ЗНО з предметів (математика, фізика, хімія, англійська мова, українська мова та література, історія України, біологія, географія).

  День відкритих дверей – 12 червня 2020р.

  Щоденний розклад занять та проєктів (заходів) буде оприлюднено на сайті ННІІОТ до 28.05.2020 р. за посиланням http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/naukovi-osvitni-profproekty/litnia-shkola.

  Орієнтовна програма Літньої школи - 2020

  Учасники Літньої школи будуть поділені на групи. Задля ефективного забезпечення роботи групи за кожною з них закріпляється куратор, який консультуватиме учасників та координувати роботу групи (харчування, відвідування занять та інших заходів тощо).

 • Як стати учасником Літньої школи

 • Порядок поселення в гуртожиток

  Іногороднім учасникам, відповідно до їх заявки, надається гуртожиток. Для поселення вони повинні мати при собі паспорт або свідоцтво про народження.

  Дата поселення – 04.06.2020 р. з 9.00 до 11.00.

  Порядок поселення учасника:

  1. поселення учасника тільки відповідно до направлення;
  2. отримати направлення при реєстрації у 8 корпусі;
  3. отримати квитанцію на оплату в студмістечку НАУ (гуртожиток № 3, вул. Гарматна, 51) та здійснити оплату у банку за повний термін проживання.

Тренінги з підготовки до ЗНО–2020

Дістатися до місця проведення можна маршрутами: 
- від залізничного вокзалу «Південний» маршрутним таксі №401 до зупинок «Національний авіаційний університет» або «Миколи Василенка»; 
- від залізничного вокзалу «Київ-Пасажирський» швидкісними трамваями №1 та №3 до зупинки «Національний авіаційний університет»; 
- від станції метро «Політехнічний інститут» маршрутними таксі №442 до зупинки «Національний авіаційний університет» або №442Д до зупинки «Миколи Василенка».

03058, м. Київ, проспект Любомира Гузара (проспект Космонавта Комарова, 1) корпус 8а, каб. 609, 610
Інформація за тел.:
 (044) 406–72–09, 406–74–15, 406–74–04
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.