«Легке програмування» для гуманітаріїв та юристів

Друк

Факультет аеронавігації, електроніки та телекомунікацій на базі кафедри аерокосмічних систем управління організовує курси програмування MATLAB. 

Керівник курсу – доктор технічних наук, професор Гаєв Євген Олександрович.

 

ПРО КУРС

Багато хто з фахівців гуманітарних спеціальностей не «дружать» з комп’ютером, бо ще зі школи бояться математики. Даремно! Поясню на прикладі: Був я у штаті Колорадо у друга, професора математики і члена American Mathematical Society, з яким колись вчився на мех-маті Харківського університету. Його дружина теж з ХДУ, філологічний факультет, «Українська мова і література». Так от вона мені каже: «Ти знаєш, хто купив Давиду це коштовне авто? Я. Бо я тут вивчила програмування, і заробляю набагато більше мого професора!». 

Курс навчання розрахований для студентів, початківців, учнів старших класів гуманітарного та юридичного напряму. 

Отже, пропонуємо гуманітаріям також долучитися до програмування! Не бійтеся, математики не буде. Та кілька кроків від простого до доволі складного, красиві візуальні задачі сприятимуть розвитку вашого алгоритмічного мислення та кращому оволодінню комп’ютером. Працювати будемо у середовищі MATLAB*, яке зробить наше навчання легким:

Додамо, що наш підхід перевірено на міжнародних форумах https://serc.carleton.edu/teaching_computation/workshop_2019/essays/231264.html.

*Не лякайтеся! MATLAB це не математика, це MATrix LABoratory!

 

Автор курсу – доктор технічних наук, професор Євген Гаєв.

 

Після закінчення курсу Ви отримаєте відповідний Сертифікат.

Початок занять з 1 жовтня (з першого числа наступного місяця до 1 червня).

Навчальний курс – 60 годин.

Вартість - 3000 грн.

Термін навчання - 3 місяці.

 

Дивіться також MATLAB для учнів старших класів, студентів та науковців.

 

Довідки та запис на курси: (044)406–79–08, 406–72–02, 406–74–04, 497–52–84, 406–74–15, 406–72–09.

Адреса: 03058, м. Київ, пр.-т Любомира Гузара, 1, корп. 8а, каб. 610, 609, 708. 

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.