День професій в НАУ

НАУ запрошує учнів старших класів та студентів коледжів на «День професій в НАУ», що відбудеться 16 березня 2021 року

Вебінар «Навички

Центр обдарованої учнівської молоді ІІОТ НАУ запрошує учнів старших класів закладів освіти, та всіх бажаючих на вебінар

Запрошуємо вчителів

Національний авіаційний університет запрошує вчителів хімії до участі в семінарі «Сучасна хімічна освіта і наука»

Конференція «Політ»

ХXІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки»

Дні НАУки

Дні НАУки – освітні заходи, що мають на меті залучення обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької діяльності в різних галузях науки і техніки.

Онлайн реєстрація

Щоб вирішити для себе найважливіші питання щодо свого професійного майбутнього треба все побачити на власні очі, почути самому, побувати в атмосфері нових вражень та відчуттів, пережити хвилювання та неймовірні емоції серед студентства в середовищі вишу. Саме тому, НАУ гостинно запрошує школярів на Дні НАУки, які проводиться в рамках реалізації програми університету «Обдарована особистість» та на замовлення МАН України.

Для учасників заходу передбачені змістовні наукові лекції, майстер-класи, цікаве спілкування, навчальні екскурсії до Науково-технічної бібліотеки, Музею НАУ та Навчального Ангару. Під час Днів НАУки учні отримають науково-пізнавальну інформацію з різноманітних питань науки і техніки в цікавій та доступній формі.

У рамках проведення Освітнього марафону «Навчання і розвиток» та Літньої школи-2020 науковці Національного авіаційного університету пропонують учням 9-11 класів закладів середньої освіти, позашкільних навчальних закладів, закладів професійно-технічної освіти онлайн-перегляди:

наукових лекцій
віртуальних екскурсій