Вебінар «Власний

Центр обдарованої учнівської молоді ІІОТ НАУ запрошує учнів старших класів навчальних закладів освіти на вебінар з

Запрошуємо педагогічних працівників, освітян, батьків на вебінар «Пропедевтика профорієнтації.

День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 17 грудня 2020

Олімпіади

Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнських олімпіадах Національного авіаційного університету

Наукові школи

Засідання осінньої сесії наукової економіко-математичної школи Національного авіаційного університету відбудеться 30 вересня 2020 року в режимі онлайн на платформі ZOOM з 15.00 до 15.40.

Для участі у засіданні школи запрошуються учні 10-11 класів закладів загальної середньої освіти, вихованці позашкільних навчальних закладів, учні-члени Малої академії наук України, які займаються науково-дослідницькою роботою у відділеннях «Математика» та «Економіка».

Програмою заходу передбачено наукові лекцій на тему: «Майбутнє ринку праці в Україні. Економічна кібернетика, бізнес-аналітика, цифрова економіка», «Прийняття стратегічних рішень в умовах невизначеності. Стратегічна гра: як студенту обіграти викладача».

Лектор: доктор технічних наук, професор, професор кафедри економічної кібернетики Олешко Т.І.

Реєстрація за посиланням:

Участь у заході безкоштовна.

Підключитися до конференції ZOOM

Идентификатор конференции: 545 714 3959

Код доступа: 224933

Організатор ‑ Інститут інноваційних освітніх технологій спільно з Факультетом економіки та бізнес-адміністрування НАУ.

Довідки: Центр обдарованої учнівської молоді Інституту інноваційних освітніх технологій НАУ, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; (044)406-72-09, (044)406-74-15; сайт: http://iiot.nau.edu.ua

• Наукові школи

Наукові школи – творчий колектив дослідників, об’єднаних загальною програмою і стилем дослідницької роботи, які діють під керівництвом наукового керівника.

Програма шкіл передбачає проведення циклу інтерактивних лекцій, мотиваційних тренінгів, наукових майстер-класів, цікавих екскурсій до Науково-технічної бібліотеки, Музею НАУ та Авіаційного навчального ангару. Навчання в школах сприятиме професійній орієнтації старшокласників, розвитку талантів та здібностей учнівської молоді, вдалому професійному вибору, залученню до науково-дослідницької діяльності.

Наукова аерокосмічна школа

Терміни проведення:

Осіння сесія – 30–31 жовтня 2019 р.

Весняна сесія 1 – 14–15 квiтня 2020 р.

Весняна сесiя 2 – 28 квiтня 2020 р.

Керівник школи: Павлова Світлана Вадимівна, доктор технічних наук, старший науковий співробітник, завідувач кафедри авіоніки Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій НАУ.

Слухачі школи матимуть можливість відвідати екскурсію до навчального ангару НАУ,   навчальні заняття на тренажері «ТУ – 154», демонстрацію ракет студентського конструкторського бюро  NAURocket, прослухати лекцію  «Наукові дослідження в аеродинамічних трубах» та майстер-клас «Авіоніка сучасного літака».

Наукова економіко-математична школа

Осіння сесія – листопад.

Зимова сесія – грудень.

Весняна сесія 1 – березень.

Весняна сесія 2 – квiтень.

Керівник школи: доктор економічних наук, професор кафедри економічної кібернетики Факультету економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) НАУ Олешко Тамара Іванівна.

Слухачі школи матимуть можливість здобути основи знань з тем: «Підготовка до ЗНО. Задачі з параметрами», «Штучний інтелект та машинне навчання як засіб пізнання світу», «Цифрова економіка в Україні. Електронний уряд в українських реаліях. Майбутнє цифрових технологій», «Застосування штучного інтелекту в економіці. Як застосовувати штучний інтелект для управління роботами», «Безпечне користування Інтернетом. Соціальні мережі: різні аспекти впливу на людину», «Прийняття рішення в умовах невизначеності. Як приймати правильні рішення за допомогою теорії ігор. Як перемагати конкурентів на основі теорії ігор. Стратегічна гра: як студенту обіграти викладача», «Управління економікою та бізнесом з використанням новітніх інформаційних технологій. Що таке економічна кібернетика (бізнес-аналітика). Хто такий хороший бізнес-аналітик», «Економічна кібернетика, бізнес-аналітика, бізнес-інформатика, цифрова економіка в НАУ», «Електронна валюта.  Біткоїни - цифрові гроші майбутнього. Криптовалюта в Україні».

Наукова школа країнознавства і туризму

Термін проведення:

Осіння сесія – жовтень.

Літня сесія – червень.

Керівник школи: доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри країнознавства і туризму Факультету міжнародних відносин (ФМВ) НАУ Саух Ірина Василівна.

Слухачі школи матимуть можливість здобути основи знань з туристично-країнознавчої діяльності, відвідати майстер-клас «Техніка безпеки у спортивному туризмі», який продемонструє Фокін Сергій Павлович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри країнознавства і туризму ФМВ, інструктор пішого туризму.

Наукова екологічна школа

Осіння сесія – жовтень.

Весняна сесія – з 20 травня 2020 р.

Керівник школи: доктор технічних наук, професор кафедри екології Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій (ФЕБІТ) НАУ Бойченко Сергій Валерійович.

Слухачам школи було висвітлено багато цікавих та важливих для сьогодення проблем, запропоновано варіанти застосування цих знань на практиці.

Участь у заході – безкоштовна!

Прийом заявок: тел.:(044) 406-72-09, 406-74-04 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. www.facebook.com/obdarovana