«Дистанційна освіта в Україні: інноваційні, нормативно-правові, педагогічні аспекти», 2 квітня 2020 року

Мета: висвітлення актуальних проблемних питань, пов’язаних із розвитком дистанційної освіти в Україні, використанням сучасних інформаційних технологій в освітній діяльності навчальних закладів освіти, консолідації зусиль із розвитку нових навчальних інформаційних технологій.

Науково-практична конференція в Національному авіаційному університеті проводиться в перше.

Дата проведення: 02 квітня 2020 року

Відповідальний секретар: завідувач кафедри, доктор наук з державного управління, професор, член-кореспондент Академії економічних наук України – Ткачова Наталія Миколаївна

Інформаційний лист на конференцію

Програма конференції