ЄВІ/ЄФВВ

Готуємося до вступу в магістратуру разом у Національному авіаційному університеті!

«Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

Запрошення

Національний авіаційний університет запрошує на Дні відкритих дверей (29 лютого, 14 квітня та 12 червня)

«Дистанційна освіта в Україні: інноваційні, нормативно-правові, педагогічні аспекти», 2 квітня 2020 року

Мета: висвітлення актуальних проблемних питань, пов’язаних із розвитком дистанційної освіти в Україні, використанням сучасних інформаційних технологій в освітній діяльності навчальних закладів освіти, консолідації зусиль із розвитку нових навчальних інформаційних технологій.

Науково-практична конференція в Національному авіаційному університеті проводиться в перше.

Дата проведення: 02 квітня 2020 року

Відповідальний секретар: завідувач кафедри, доктор наук з державного управління, професор, член-кореспондент Академії економічних наук України – Ткачова Наталія Миколаївна

Інформаційний лист на конференцію

Програма конференції