Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету в рамках програми ХІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти ‑ 2020» запрошує науковців та учасників виставки на круглий стіл «Інноваційна діяльність цифрового університету».

Співорганізатор круглого столу ‑ кафедра відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікаційних технологій ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

Дата проведення: 24 червня 2020 року о 13.00.

Реєстрація з 12.00 до 12.50.

Місце проведення: м. Київ, Національний авіаційний університет, І корпус, 3 поверх, зала вченої ради.

Програма круглого столу:

1. Реалізація програми «Національний авіаційний університет – цифровий заклад вищої освіти»
  2. Дистанційна освіта: світовий досвід
  3. Електронна кафедра: технології та інструменти розвитку
  4. Упровадження результатів науково-дослідної роботи в освітній процес
  5. Використання сервісів Office 365 для організації та планування навчально-методичної роботи.

Доповідачі (спікери):

1. Тесля Юрій Миколайович, доктор технічних наук, професор, проректор з інноваційного навчання та інформатизації НАУ
  2. Муранова Наталія Петрівна, доктор педагогічних наук, професор, директор НН інституту інноваційних освітніх технологій НАУ
  3. Гнатюк Віктор Олександрович, кандидат технічних наук, заступник директора НН інституту інноваційних освітніх технологій НАУ.
  4. Касьян Сергій Петрович, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікаційних технологій ДЗВО «Університет менеджменту освіти»
  5. Ляхоцька Лариса Леонідівна, кандидат педагогічних наук, доцент, професор кафедри відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікаційних технологій ДЗВО «Університет менеджменту освіти»
  6. Антощук Світлана Вікторівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікаційних технологій ДЗВО «Університет менеджменту освіти».