• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

Освітній марафон

Національний авіаційний університет запрошує до участі в освітньому марафоні «Навчання і розвиток»

Круглий стіл

Національний авіаційний університет запрошує на круглий стіл «Інноваційна діяльність цифрового університету»

Конференція

«Дистанційна освіта в Україні: інноваційні, нормативно-правові, педагогічні аспекти», 16 червня 2020 року

Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

Тож школярі можуть зробити свої канікули більш цікавими і з користю провести час для розвитку власних інтересів і здібностей. Проєкт реалізується в межах програми «Обдарована особистість» і ставить за мету підвищення якості рівня знань і вмінь учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, вихованців гуртків та учнів-членів МАН України з предметів шкільного циклу, допрофесійне консультування у середовищі вищої школи, допомогу школярам у професійномусамовизначенні та творчій самореалізації. Школа проходить в онлайн-режимі за інтересами учасників інженерно-технічного, природничо-математичного, гуманітарного, економічного, юридичного та міжнародного спрямування. Науковці університету приготували для старшокласників цікаву програму, що насичена науковими лекціями, віртуальними екскурсіями до технічних музеїв України, літературно-мистецьким святом за підсумками Всеукраїнського літературного конкурсу «Білий голуб», тренінгами з підготовки до загальнодержавного ЗНО, профорієнтаційним опитуванням, пробним ЗНО, творчою зустріччю із відомою поетесою Надією Кир’ян, днями НАУки, переглядом цікавих та корисних науково-популярних фільмів і відео презентацій. На учасників чекає День відкритих дверей і заключний етап Всеукраїнських олімпіад НАУ, по завершення яких вони отримають додаткові бали до рейтингу вступника. А кращі з кращих, активні з активніших учасників будуть нагороджені відзнаками ректора університету.

Організатором і координатором Літньої школи для старшокласників України є Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій. Керівник проєкту – директор ННІІОТ, професор Наталія Муранова.

Долучайтеся до роботи Літньої школи НАУ, адже вона триватиме до 30 червня 2020 року!

Реєстрація: http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/naukovi-osvitni-profproekty/litnia-shkola
Перегляд онлайн ресурсів на сайті ННІІОТ за посиланням: http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/naukovi-osvitni-profproekty/litnia-shkola
або http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/naukovi-osvitni-profproekty/osvitnii-marafon-navchannia-i-rozvytok

Пишіть нам за адресою: м. Київ, проспект Любомира Гузара, 1, корпус 8, каб. 609, 610; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та телефонуйте: (044)406–72–09, 406–74–15, 406–74–04.
Сайт: http://iiot.nau.edu.ua/