День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 24 листопада

Конкурс для

Інститут інноваційних освітніх технологій НАУ запрошує учнівську молодь взяти участь у конкурсі

День відкритих

Запрошуємо абітурієнтів-2021, учнів старших класів, батьків на Дні відкритих дверей Національного авіаціного

НАУ запрошує на вебінар «Власний компас профорієнтації. Формула вибору професії»

Дата проведення: 13 листопада 2020 року з 15.00 до 15.40.

Форма проведення: онлайн, на платформі Zoom. Участь безкоштовна. Подключитися до конференції Zoom (5 оновлена версія):

Ідентифікатор: 545 714 3959

Код доступу: 224933

На вебінарі розглядатиметься освіта як цілісне явище, що формується під впливом різних факторів. Стає все більш очевидним, що система середньої школи не вирішує своєї головної задачі – не гарантує учням, що рівень «основної» шкільної освіти достатній для подальшого навчання та успішної творчої діяльності, яка може реалізовуватися у різноманітних сферах. Інакше кажучи, суспільство все більше усвідомлює, що основний навчальний процес є необхідним, але недостатнім для подальшого успішного навчання та реалізації особистості.

На вебінарі старшокласникам буде запропоновано формула вибору професії, яку можна використовувати у будь-яких життєвих ситуаціях, а також способи визначення потреб і засоби роботи з ними в реальному житті.

Спікер  Богдан Піонтковський-Вихватень – кандидат педагогічних наук, психолог-аналітик, груповий психотерапевт, психолог Центру обдарованої учнівської молоді Інституту інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету.

Для участі у вебінарі потрібно зареєструватись за посиланням:

Доступ до вебінару буде надіслано зареєстрованим учасникам персонально.

Тел.: (044)406-72-09, (044)406-74-15.