День професій в НАУ

НАУ запрошує учнів 9-11 класів та студентів коледжів на профорієнтаційний захід «День професій в НАУ», що відбудеться

Конференція «Політ»

ХXІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки»

Олімпіади

Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнських олімпіадах Національного авіаційного університету

Вебінар «Пропедевтика профорієнтації. Оптимізація саморозвитку учнів»

Центр обдарованої учнівської молоді ІІОТ НАУ запрошує шкільних психологів, вчителів та класних керівників старших класів, а також, всіх бажаючих на вебінар з циклу «Пропедевтика профорієнтації. Оптимізація саморозвитку учнів».

Дата проведення: 15 квітня 2021 року о 15:00 – 15:40.

Форма проведення: онлайн, на платформі Zoom.

Участь безкоштовна.

Учасникам вебінару видається сертифікат.

Передумовою професійного самовизначення учнів старших класів є вміння зацікавити їх та переконати взяти участь та відповідальність за побудову моделі власного життя, створення проекту професійного становлення та формування себе як професіонала.

На вебінарі ми розглянемо технологію активізації саморозвитку учнів та висвітлимо механізми передачі відповідальності від дорослих (педагог, психолог, батьки) безпосередньо до самих учнів старших класів. Запропонована технологія активізації саморозвитку спрямована на становлення і розвиток суб’єктної позиції учнів старших класів не тільки в контексті профорієнтації, а й в контексті їх загальної життєдіяльності й розвитку. Застосування технології дозволить побудувати психолого-педагогічне середовище яке сприятиме саморозкриттю та саморозвитку учнів старшого шкільного віку.

Спікер – Богдан Піонтковський-Вихватень – кандидат педагогічних наук, психолог-аналітик, груповий психотерапевт, психолог Центру обдарованої учнівської молоді Інституту інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету.

Для участі у вебінарі потрібно зареєструватись за посиланням: https://cutt.ly/xxvV3Iw

Всім зареєстрованим учасникам вебінару хто прийме участь, буде видано сертифікат – безкоштовно.

Підключитися до конференції Zoom:

Ідентифікатор конференції: 444 924 2396

Код доступу: 4tv1Bq