• +38 044 406-74-04
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

КАФЕДРА БАЗОВИХ І СПЕЦІАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН

 

Про кафедру

Підготовка громадян до вступу в заклади вищої освіти України в Національному авіаційному університеті здійснюється з 1989 року (Факультет довузівської підготовки, Інституту доуніверситетської підготовки, Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій).

 

Кафедра базових і спеціальних дисциплін (далі – кафедра) є базовим структурним підрозділом Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій університету і створена наказом ректора університету в лютому 2004 року.

За роки існування кафедра підготувала понад 32 тисячі абітурієнтів до вступу в Національний авіаційний університет та інші заклади вищої освіти України, 87 % яких успішно навчалися за рахунок державного замовлення і стали висококваліфікованими фахівцями, затребуваними роботодавцями як України, так і далеко  за її межами.

 

Кафедра проводить освітню, виховну, методичну, організаційну, наукову діяльність, пов’язану з підготовкою слухачів (абітурієнтів), випускників закладів середньої освіти та студентів до вступу в заклади вищої освіти України з навчальних предметів (дисциплін) та до загальнонаціонального зовнішнього  незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників відповідно до мети, головних завдань та Політики в сфері якості освітньої діяльності Національного авіаційного університету. 

 

Кафедра також забезпечує підготовку до вступу на спеціальності «Право», «Міжнародне право», де передбачено складання єдиного фахового вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей (ЄФВВ) та єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ). 

 

Перелік навчальних дисциплін (предметів) кафедри: математика, фізика, українська мова та література, історія України, англійська мова, біологія, географія, хімія, право, рисунок та композиція, логіка.

 

Основні завдання кафедри ‑ організація та здійснення на високому рівні:

 • освітньої, методичної, наукової роботи із закріплених за кафедрою навчальних дисциплін;
 • профорієнтаційної роботи серед слухачів підготовчого відділення громадян України, випускників закладів середньої освіти та професійно-технічної освіти, абітурієнтів, студентів;
 • наукових досліджень за профілем кафедри;
 • підготовки науково-педагогічних працівників та підвищення їх кваліфікації.

 

Робота кафедри в основному спрямована на:

 • підготовку слухачів до загальнонаціонального ЗНО навчальних досягнень випускників відповідно до технологій УЦОЯО та вступу до ЗВО України;
 • підготовку студентів до складання єдиного фахового вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей (ЄФВВ) та єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ);
 • розробку та проведення заходів щодо управління невідповідною продукцією (освітньою послугою);
 • розробку та проведення коригувальних дій щодо надання освітніх послуг;
 • розробку та проведення запобіжних дій щодо організації освітнього процесу;
 • проведення заходів щодо моніторингу та вимірювання процесів щодо надання освітніх послуг.

 

Кафедра базових і спеціальних дисциплін, спільно з підготовчим відділенням громадян України та Центром обдарованої учнівської молоді, приймає участь в реалізації освітніх, наукових та профорієнтаційних проектів, таких як:

 • Всеукраїнські учнівські олімпіади НАУ;
 • Літня школа НАУ;
 • Освітній марафон «Навчання і розвиток»;
 • Пробне ЗНО;
 • Ярмарки професій;
 • Майстер-класи;
 • Тренінги з підготовки до ЗНО;
 • Свята «Шлях до зірок» та «НАУ збирає друзів» тощо.

 

Склад кафедри

БРУЯКА Ольга Олегівна, завідувач кафедри базових і спеціальних дисциплін, кандидат технічних наук, доцент

 

ПРИХОДЬКО Оксана Юріївна, кандидат педагогічних наук, доцент 

 

МУРАНОВА Наталія Петрівна, доктор педагогічних наук, професор

 

СВЕНТИЦЬКА Валентина Андріївна
Старший викладач

Закінчила Київський державний педагогічний інститут у 1979 році за спеціальністю фізика. Загальний стаж становить 38 років. Стаж педагогічної роботи у ЗЗСО – 25 років, у ЗВО – 8 років, з них у НАУ – 8 років. Автор і співавтор 7 друкованих праць навчально-методичного характеру. Має вищу кваліфікаційну категорію, звання « Старший вчитель» (2001р.), нагрудний знак «Відмінник освіти України» (1995 р.). Нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України (1986 р, 1998 р.), Грамотою Управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації (2006 р.). Має Подяки Управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації (1997 р, 1998 р, 2005 р, 2007 р.), Управління освіти і науки Бориспільської міської ради (2002 р., 2005 р., 2006 р., 2008 р.), Подяку ректора Національного авіаційного університету (2013 р.).

Список наукових та навчально-методичних праць

 

ХРЕБЕТ Валерій Григорович
Кандидат фізико-математичних наук, доцент

У 1978 році закінчив механіко-математичний факультет Харківського державного університету (тепер ім. В.Н. Каразіна), у 1993 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Динаміка маятникових багатоланкових систем із коченням» (Інститут механіки ім. С. П. Тимошенко НАН України). Загальний стаж становить 40 років. Стаж педагогічної роботи у ЗВО – 38 років, у НАУ - 4 роки. Автор і співавтор 77 друкованих праць наукового та навчально-методичного характеру.

Список наукових та навчально-методичних праць

 

ЄРЕМЄЄВ Олександр Сергійович
Кандидат політичних наук, доцент кафедри

У 2004 р. закінчив Національний університет «Києво-Могилянська академія», отримав кваліфікацію «Магістр політології, викладач вищої школи». Присвоєно кваліфікацію викладача вищої категорії. 2012 р. захистив кандидатську дисертацію на тему «Генеза ліберальної політичної традиції в канадській ліберальній політичній думці ХVІІІ – ХХ століть». Загальний стаж роботи становить 12 років, стаж наукової роботи – 5 років, стаж педагогічної роботи – 9 років, у НАУ – 7 років. Є автором та співавтором 19 наукових та науково-методичних праць.

Список наукових та навчально-методичних праць

 

БУГАЙОВ Олександр Євгенович, кандидат технічних наук, доцент 

 

КУДЕЛЯ Людмила Анатоліївна, викладач

 

КАЛІНІЧЕНКО Олена Василівнакандидат педагогічних наук

 

ВОЛЯРСЬКА Олена Станіславівна, доктор педагогічних наук, професор кафедри базових і спеціальних дисиплін

Контакти

Україна, 03058, м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1, корпус 8а, кімн. 609,

тел.: 406-72-09, 406-74-15

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/kbisd

Прочитано 5365 разів