Понеділок, 02 грудня 2019 14:44

Шевцова Ольга Олегівна

Наукова ступінь, вчене звання:
   Доцент кафедри інформаційних і комунікативних дисциплін бізнес освіти;
   Кандидат економічних наук

Кваліфікація:

2008 р. – з відзнакою закінчила Донецький державний університет управління з за спеціальністю «Економіст Маркетолог»
2010 р. – отримала свідоцтво про підвищення кваліфікації в центрі післядипломної освіти Донецького державного університету управління
2011 р. – закінчила аспірантуру Донецького державного університету управління з відривом від виробництва
2013 р. – свідоцтво про підвищення кваліфікації на базі Інституту післядипломної освіти і дистанційного навчання СНУ ім. Даля за напрямом Логістичний менеджмент
2015 р. – захистила дисертацію та отримала науковий ступінь кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.03 «Економіка та управління національним господарством».

Наукові інтереси: Маркетинг, інтернет маркетинг, Маркетинг соціальних мереж, логістика, логістичне обслуговування, логістичні методи управління в маркетингу, туристична діяльність.

Навчальні дисципліни:

• Митне регулювання зовнішніх зв’язків
  • Попередження та управління світовими кризами
  • Аналіз господарської діяльності
  • Управління операціями з експорту/імпорту
  • Міжнародні ринки
  • Міжнародні організації

Публікації:

Список наукових та навчально-методичних праць