Середа, 04 грудня 2019 15:20

Заслужена Алла Андріївна

Заслужена Алла Андріївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри іноземної філології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій.

Кваліфікація:

• 1995 р. ‑ закінчила Український державний педагогічний університет ім. М. П.Драгоманова, кваліфікація: вчитель російської мови і літератури та іноземної мови;
  • 2016 р. ‑ захистила дисертацію за спеціальністю 13.00.04 «Теорія і методика професійної освіти» на тему: «Підготовка магістрів з англійської мови та літератури в університетах Швейцарської Конфедерації»;
  • 2017 р. ‑ здобула науковий ступінь кандидата педагогічних наук.

Наукові інтереси: методика викладання іноземних мов, віртуальне освітнє середовище, філологія, перекладознавство.

Навчальні дисципліни:

• Фахова іноземна мова
  • Іноземна мова
  • Профессиональный иностранный язык.

Публікації:

• понад 47 друкованих наукових праць, серед яких практикуми, методичні рекомендації, статті у вітчизняних та міжнародних виданнях, навчально-методичні комплекси дисциплін, матеріали і тези доповідей на конференціях.
  • профіль автора у Google Scholar (https://scholar.google.com.ua/citations?user=FaFm8OYAAAAJ&hl=ru&oi=ao)
  • ORCID (orcid.org/0000-0001-5628-790X)