Четвер, 05 грудня 2019 14:33

Борисюк Оксана Анатоліївна

Борисюк Оксана Анатоліївна, кандидат географічних наук

Участь у наукових та громадських організаціях:

Член Київського відділу Українського Географічного Товариства

Кваліфікація:

1994 р. ‑ закінчила Український державний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, кваліфікація: вчитель географії та біології;

2004 р. ‑ ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК», кваліфікація: викладач університетів та вищих навчальних закладів.

Наукові інтереси: територіальна організація туризму та його авіатранспортної  інфраструктури; ресторанне господарство, гастрономічний туризм.

Навчальні дисципліни:

• Країнознавство (для здобувачів вищої освіти спеціальності 242 «Туризм»)
  • Організація ресторанного господарства (для здобувачів вищої освіти спеціальності 242 «Туризм»)
  • Комунікативний менеджмент (для здобувачів вищої освіти спеціальності 242 «Туризм»)
  • Актуальні проблеми національного ринку туристичних послуг (для здобувачів вищої освіти спеціальності 242 «Туризм»).

Публікації:

• понад 40 друкованих наукових праць, серед яких монографія, статті у вітчизняних та міжнародних фахових виданнях, навчально-методичні комплекси дисциплін, матеріали і тези доповідей на конференціях
  • Профіль автора: Google Scholar (https://scholar.google.com.ua/citations?view_op=list_works&hl=uk&user=1RXIEgYAAAAJ)
  • ORCID (0000-0003-0387-0493)

Список наукових та навчально-методичних праць