• +38 044 406-74-04
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЦЕНТР ОБДАРОВАНОЇ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

 

Про центр

Центр обдарованої учнівської молоді є структурним підрозділом Інституту інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету.

Мета Центру: залучення учнівської молоді до науково-дослідницької, експериментальної, конструкторської та винахідницької роботи в різних галузях науки, техніки, культури і мистецтва на базі НАУ; спільна організація та проведення науково-практичних конгресів, учнівських науково-практичних конференцій, навчально-мотиваційних тренінгів, лабораторних практикумів, експедиційно-польових зборів, Днів НАУки, наукових фестивалів, форумів, Днів юного дослідника, олімпіад, що сприятимуть науково-дослідницькій діяльності учнів, їхньому інтелектуальному, духовному, творчому розвитку, професійному самовизначенню та професійному зростанню й самовдосконаленню педагогічних працівників.

 

Директор Центру: КУДЕЛЯ Людмила Анатоліївна

Провідні фахівці Центру:

Психолог: ПIОНТКОВСЬКИЙ-ВИХВАТЕНЬ Богдан Олександрович

Адреса: м. Київ, пр. Любомира Гузара, 1
Кабінет: корпус № 8а, каб. 310 
Телефони: (044) 406-72-09, 406-74-15

E-mailЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
https://www.facebook.com/obdarovana/

 

Онлайн-реєстрація на наукові, освітні, профорієнтаційні проекти НАУ 

 

Об’єднання обдарованої учнівської молоді

Об’єднання обдарованої учнівської молоді – творчий осередок обдарованої учнівської молоді, що діє на базі Інституту інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету з метою координації, організаційного та науково-методичного забезпечення роботи з обдарованою учнівською молоддю, створення сприятливих умов для розвитку і реалізації творчих здібностей учнів, залучення їх до активної науково-дослідницької, пошукової діяльності, участі у роботі наукових студій, шкіл на базі університету, підвищення рейтингу вступників до НАУ.

Будь успішним!

Долучайся до нас: https://www.facebook.com/obdarovana

Літня школа     Пробне ЗНО     Олімпіади     Конференції

 

Майстер-класи   Лекції   Тренінги   Проєкти НАУ

Дні НАУки – освітні заходи, що мають на меті залучення обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької діяльності в різних галузях науки і техніки.

Онлайн реєстрація

Щоб вирішити для себе найважливіші питання щодо свого професійного майбутнього треба все побачити на власні очі, почути самому, побувати в атмосфері нових вражень та відчуттів, пережити хвилювання та неймовірні емоції серед студентства в середовищі вишу. Саме тому, НАУ гостинно запрошує школярів на Дні НАУки, які проводиться в рамках реалізації програми університету «Обдарована особистість» та на замовлення МАН України.

Для учасників заходу передбачені змістовні наукові лекції, майстер-класи, цікаве спілкування, навчальні екскурсії до Науково-технічної бібліотеки, Музею НАУ та Навчального Ангару. Під час Днів НАУки учні отримають науково-пізнавальну інформацію з різноманітних питань науки і техніки в цікавій та доступній формі.

У рамках проведення Освітнього марафону «Навчання і розвиток» та Літньої школи-2020 науковці Національного авіаційного університету пропонують учням 9-11 класів закладів середньої освіти, позашкільних навчальних закладів, закладів професійно-технічної освіти онлайн-перегляди:

наукових лекцій
віртуальних екскурсій
творчого літературного вечора

Участь у заходахбезкоштовна!

Прийом заявок:
тел.: (044) 406–72–09, 406–74–15
e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.facebook.com/obdarovana

Наукові школи

Наукові школи – творчий колектив дослідників, об’єднаних загальною програмою і стилем дослідницької роботи, які діють під керівництвом наукового керівника.

Програма шкіл передбачає проведення циклу інтерактивних лекцій, мотиваційних тренінгів, наукових майстер-класів, цікавих екскурсій до Науково-технічної бібліотеки, Музею НАУ та Авіаційного навчального ангару. Навчання в школах сприятиме професійній орієнтації старшокласників, розвитку талантів та здібностей учнівської молоді, вдалому професійному вибору, залученню до науково-дослідницької діяльності.

 • Наукова аерокосмічна школа

Онлайн реєстрація

Терміни проведення:

Осіння сесія – 30–31 жовтня 2019 р.

Весняна сесія 1 – 14–15 квiтня 2020 р.

Весняна сесiя 2 – 28 квiтня 2020 р.

Керівник школи: Павлова Світлана Вадимівна, доктор технічних наук, старший науковий співробітник, завідувач кафедри авіоніки Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій НАУ.

Слухачі школи матимуть можливість відвідати екскурсію до навчального ангару НАУ, навчальні заняття на тренажері «ТУ – 154», демонстрацію ракет студентського конструкторського бюро  NAURocket, прослухати лекцію  «Наукові дослідження в аеродинамічних трубах» та майстер-клас «Авіоніка сучасного літака».

 • Наукова економіко-математична школа

Онлайн реєстрація

Терміни проведення:

Осіння сесія– листопад.

Зимова сесія – лютий.

Весняна сесія 1 – березень.

Весняна сесія 2 – квiтень.

Керівник школи: доктор економічних наук, професор кафедри економічної кібернетики Факультету економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) НАУ Олешко Тамара Іванівна.

Слухачі школи матимуть можливість здобути основи знань з тем: «Підготовка до ЗНО. Задачі з параметрами», «Штучний інтелект та машинне навчання як засіб пізнання світу», «Цифрова економіка в Україні. Електронний уряд в українських реаліях. Майбутнє цифрових технологій», «Застосування штучного інтелекту в економіці. Як застосовувати штучний інтелект для управління роботами», «Безпечне користування Інтернетом. Соціальні мережі: різні аспекти впливу на людину», «Прийняття рішення в умовах невизначеності. Як приймати правильні рішення за допомогою теорії ігор. Як перемагати конкурентів на основі теорії ігор. Стратегічна гра: як студенту обіграти викладача», «Управління економікою та бізнесом з використанням новітніх інформаційних технологій. Що таке економічна кібернетика (бізнес-аналітика). Хто такий хороший бізнес-аналітик», «Економічна кібернетика, бізнес-аналітика, бізнес-інформатика, цифрова економіка в НАУ», «Електронна валюта.  Біткоїни - цифрові гроші майбутнього. Криптовалюта в Україні».

 • Наукова школа країнознавства і туризму

Онлайн реєстрація

Термін проведення:

Осіння сесія – жовтень.

Літня сесія – червень

Керівник школи: доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри країнознавства і туризму Факультету міжнародних відносин (ФМВ) НАУ Саух Ірина Василівна.

Слухачі школи матимуть можливість здобути основи знань з туристично-країнознавчої діяльності, відвідати майстер-клас «Техніка безпеки у спортивному туризмі», який продемонструє Фокін Сергій Павлович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри країнознавства і туризму ФМВ, інструктор пішого туризму.

 • Наукова екологічна школа

Онлайн реєстрація

Терміни проведення:

Осіння сесія – жовтень.

Весняна сесiя – травень.

Керівник школи: доктор технічних наук, професор кафедри екології Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій (ФЕБІТ) НАУ Бойченко Сергій Валерійович.

Слухачам школи було висвітлено багато цікавих та важливих для сьогодення проблем, запропоновано варіанти застосування цих знань на практиці.

 

Заявки на участь у наукових школах відправляти на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Участь у заході – безкоштовна!

Науково-дослідницька робота МАН

У стінах Національного авіаційного університету учнівська молодь має можливість:

 • проводити учнівські дослідження для виконання науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України на базі науково-дослідних лабораторій НАУ
 • дистанційно консультуватися з науково-педагогічними й науковими працівниками НАУ завдяки лабораторії електронних засобів дистанційного навчання
 • отримати наукову інформацію для виконання науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у Науково-технічній бібліотеці НАУ

Професорсько-викладацький склад навчально-наукових інститутів та факультетів НАУ має великий досвід надання консультацій та рецензування учнівських робіт Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секціях «Аерофізика та космічні дослідження», «Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка», «Комп’ютерні системи та мережі», «Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем» тощо.

Інформація про науковців, які надаватимуть консультації та рецензії учням-членам Малої академії наук України:

 • Відділення технічних наук

  Секція «Технологічні процеси та перспективні технології»

  Землянський Володимир Михайлович, д.ф-м.н., професор кафедри авіоніки Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій – Лазерні когерентно-оптичні перетворювачі інформації.

  Положевець Ганна Андріївна, к.т.н., доцент кафедри авіоніки Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій – Безпека польотів з урахуванням людського чинника. Льотно-технічна експлуатація повітряних суден.

  Краснов Володимир Миколайович, к.т.н., доцент кафедри авіоніки Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій – Енергоефективність автоколіматори, фоточутливі прилади з зарядним зв’язком.

  Романенко Віктор Григорович, к.т.н., доцент кафедри авіоніки Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій – Кавітація в рідинних системах.

  Секція «Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка»

  Грищенко Юрій Віталійович, к.т.н., доцент кафедри авіоніки Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій – Надійність технічних та ергатичних систем.

  Чужа Олексій Олександрович, к.т.н., доцент кафедри авіоніки Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій – Авіаційні автоматизовані системи.

  Кожохіна Олена Володимирівна, к.т.н., доцент кафедри авіоніки Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій – Людський чинник, надійність авіаційного оператора і авіаційного обладнання.

  Пантеєв Роман Леонідович, к.т.н., доцент кафедри авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів Аерокосмічного факультету – Робототехніка, автоматизація виробничих процесів процесів, програмування.

  Секція «Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту»

  Бєлінський Валерій Миколайович, к.т.н., доцент кафедри авіоніки Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій – Мультимедійні системи.

  Павлова Світлана Вадимівна, д.т.н., ст.н.с., завідувач кафедри авіоніки Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій – Керування складними динамічними системами. Бортові системи автоматичного керування. Системи штучного інтелекту.

  Секція «Електроніка та приладобудування»

  Іванов Володимир Олександрович, д.т.н., професор кафедри радіоелектронних пристроїв та систем Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій – Технічна електродинаміка. Антенні пристрої. Радіомоніторинг.

  Секція «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології»

  Габрусенко Євген Ігорович, к.т.н., доцент кафедри радіоелектронних пристроїв та систем Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій – Теорія електромагнітних хвиль. Радіомоніторинг. Електромагнітна сумісність радіоелектронних засобів.

  Секція «Internet-технології та WEB-дизайн»

  Толстікова Олена Володимирівна, к.т.н., доцент кафедри прикладної інформатики Факультету кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії – Інформаційні технології.

  Секція «Комп’ютерні системи та мережі»

  Надточій Василь Іванович, к.т.н., доцент кафедри комп’ютерних систем та мереж Факультету кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії – Технології комп’ютерних мереж.

  Секція «Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту»

  Артамонов Євген Борисович, к.т.н., доцент кафедри комп’ютеризованих систем управління Факультету кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії – Робототехніка.

  Секція «Технології програмування»

  Федосієнко Сергій Олександрович, асистент кафедри інженерії програмного забезпечення Факультету кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії – Онтології програмного забезпечення.

  Секція «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми»

  Мелешко Микола Андрійович, к.т.н., професор кафедри комп’ютерних мультимедійних технологій Факультету кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії – Мультимедійні технології.

  Секція «Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем»

  Заріцький Олег Володимирович, д.т.н., професор кафедри комп’ютеризованих систем захисту інформації Факультету кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії – Інформаційні технології та інтелектуальні системи.

 • Відділення Фізики та астрономії

  Секція «Астрономія та астрофізика»

  Железняк Олег Олександрович, д.ф.-м.н., професор, завідувач кафедри аерокосмічної геодезії Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій – Астрофізика та космічні дослідження

  Великодський Юрій Іванович, к.ф.-м.н., ст. дослідник, доцент кафедри аерокосмічної геодезії Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій – Астрономія та астрофізика.

  Секція «Теоретична фізика»

  Опанасюк Юрій Арсенович, ст. викладач кафедри авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів Аерокосмічного факультету – Фізика. Темна матерія. Темна енергія. Вік та еволюція Всесвіту. Теорія Відносності. Теорія Великого вибуху. Космогонія.

 • Відділення Математики

  Секція «Математичне моделювання»

  Жук Петро Федорович, д.ф.-м.н., професор кафедри прикладної математики Аерокосмічного факультету – Математичне моделювання фізико-хімічних прорцесів аеродинаміки. Математичне та комп’ютерне моделювання фізичних процесів та систем.

  Пантеєв Роман Леонідович, к.т.н., доцент кафедри авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів Аерокосмічного факультету – Математичне моделювання.

  Секція Математика

  Опанасюк Юрій Арсенович, ст. викладач кафедри авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів Аерокосмічного факультету – Математика.

 • Відділення Наук про Землю

  Секція «Географія та ландшафтознавство»

  Вишневський Віктор Іванович, д.г.н., професор кафедри землеустрою та кадастру Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій – Країнознавство і туризм.

  Дудник Іван Миколайович, д.г.н., професор кафедри землеустрою та кадастру Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій – Країнознавство і туризм.

  Новаковська Ірина Олексіївна, д.е.н., професор кафедри землеустрою та кадастру Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій – Економічні аспекти сучасного землевпорядкування.

  Бєлоусова Наталія Володимирівна, к.г.н., доцент кафедри землеустрою та кадастру Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій – Конструктивна географія та раціональне використання природних ресурсів. Інклюзивний реабілітаційно-соціальний туризм.

  Самойленко Людмила Веніамінівна, к.г.н., доцент кафедри землеустрою та кадастру Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій – Геолого-мінералогічна складова наукових досліджень в навчальному процесі.

 • Відділення Екології та аграрних наук

  Секція «Екологія»

  Кутлахмедов Юрій Олесійович, д.б.н., професор кафедри екології Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій – Радіаційна безпека.

  Фролов Валерій Ведорович, д.т.н., професор, завідувач кафедри екології Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій – Екологія космічного простору.

 • Відділення Економіки

  Секція «Фінанси, грошовий обіг і кредит»

  Гайдаржийська Ольга Миколаївна, к.е.н., доцент, завідувач кафедри фінансів, обліку і аудиту Факультету економіки та бізнес-адміністрування – Фінансова реструктуризація: методи, засоби, шляхи застосування в антикризовому управлінні підприємством.

  Пілецька Саміра Тимофіївна, д.е.н., професор кафедри фінансів, обліку і аудиту Факультету економіки та бізнес-адміністрування – Інфляції: причини, наслідки та прогнозування.

  Бондаренко Ольга Михайлівна, к.е.н., доцент кафедри фінансів, обліку і аудиту Факультету економіки та бізнес-адміністрування – Контроль (моніторинг) грошового обігу та кредитних операцій на підприємствах України.

  Рибак Олена Миколаївна, к.е.н., доцент кафедри фінансів, обліку і аудиту Факультету економіки та бізнес-адміністрування – Інвестиційний імідж держави, його характеристика та формування

  Щепіна Тетяна Георгіївна, к.е.н., доцент кафедри фінансів, обліку і аудиту Факультету економіки та бізнес-адміністрування – Фінанси та банківська справа.

  Пічкурова Зоя Володимирівна, к.е.н., доцент кафедри міжнародних економічних відносин і бізнесу Факультету міжнародних відносин – Інтелектуальна власність, інноваційна діяльність, науково-технічна діяльність, людський капітал, інтелектуальний капітал, креативний капітал.

  Секція «Мікроекономіка та макроекономіка»

  Мізюк Світлана Георгіївна, к.е.н., доцент кафедри економіки повітряного транспорту Факультету економіки та бізнес-адміністрування – Мікро- та макроекономічний аналіз, економічна безпека підприємства, інноваційно-інвестиційна діяльність підприємства, сталий розвиток підприємства.

  Ушенко Наталья Валентинівна, д.е.н., професор, завідувач кафедри економіки та бізнес-технологій Факультету економіки та бізнес-адміністрування – Соціально-трудові відносини. Міграція. Ринок праці.

  Побережна Заріна Миколаївна, к.е.н., доцент кафедри економіки та бізнес-технологій Факультету економіки та бізнес-адміністрування – Конкурентоспроможність підприємств. Ринок транспортних послуг. Авіаційні перевезення.

  Матвієнко Роман Олександрович, к.е.н., доцент кафедри економіки та бізнес-технологій Факультету економіки та бізнес-адміністрування – Контроліг. Мотивація персоналу. Організаційні зміни.

  Командровська Вероніка Євгенівна, к.е.н., доцент кафедри економіки та бізнес-технологій Факультету економіки та бізнес-адміністрування – Інноваційний розвиток підприємств. Інвестиційна діяльність.

  Овсак Оксана Павлівна, к.е.н., доцент кафедри економіки та бізнес-технологій Факультету економіки та бізнес-адміністрування – Макроекономічні показники. Макроекономічна нестабільність.

  Секція «Економічна теорія та історія економічної думки»

  Жаворонков Володимир Олександрович, к.е.н., доцент кафедри економічної теорії Факультету економіки та бізнес-адміністрування – Інституціональний розвиток економіки.

  Бабич Роман Борисович, к.е.н., ст.н.с., доцент кафедри економічної теорії Факультету економіки та бізнес-адміністрування – Економічна політика в стратегії інноваційного розвитку. Нові підходи до розробки економічних реформ в Україні. Теоретичні аспекти концепції економічної безпеки України.

 • Відділення Хімії та біології

  Секція «Психологія»

  Дубчак Олена Борисівна, к.психол.н., доцент кафедри педагогіки та психології професійної освіти Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій – Психологія.

  Секція «Біологія людини»

  Долгова Олена Миколаївна, к.б.н., доцент кафедри авіаційної психології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій – Психологія. Біологія людини.

  Подкопаєва Юлія Валеріївна, к.психол.н., доцент кафедри авіаційної психології Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій – Психологія. Біологія людини.

 • Відділення Філософії та суспільствознавства

  Секція «Журналістика»

  Шульгіна Валентина Іванівна, д.ф.н., професор кафедри журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю Факультету міжнародних відносин – Прикладна лінгвістика, медіалінгвістика.

  Остапчук Світлана Сергіївна, к.пед.н., старший викладач кафедри журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю Факультету міжнародних відносин – Мова засобів масової інформації, оцінювання навчальної діяльності учнів та студентів.

  Назаренко Галина Іванівна, к.ф.н., доцент кафедри журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю Факультету міжнародних відносин – Жанрологія текстової журналістики.

  Секція «Педагогіка»

  Кокарєва Анжеліка Миколаївна, к.пед.н., доцент кафедри педагогіки та психології професійної освіти Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій – Педагогіка.

  Хоменко-Семенова Олеся Олексіївна, к.пед.н., доцент кафедри педагогіки та психології професійної освітик Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій – Педагогіка.

  Секція «Соціологія»

  Лясота Людмила Іванівна, к.політ.н., доцент кафедри соціології та політології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій – Соціологія.

  Романенко Юрій Іванович, д.соц.н., професор кафедри соціології та політології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій – Соціологія.

  Хомерікі Олена Андріївна, д.соц.н., професор, завідувач кафедри соціології та політології кафедри соціології та політології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій – Соціологія.

  Семенець-Орлова Інна Андріївна, к.політ.н., доцент кафедри соціології та політології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій – Соціологія.

  Стригуль Марина Василівна, к.соц.н., професор кафедри соціології та політології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій – Соціологія.

  Грищенко Неля Іванівна, ст. викладач кафедри соціології та політології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій – Соціологія.

  Ороховська Людмила Анатоліївна, д.філос.н., доцент кафедри філософії Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій – Вплив глобалізаційних процесів на соціокультурні процеси життя світової спільноти.

  Секція «Філософія»

  Сідоркіна Олена Миколаївна, к.філос.н., доцент кафедри філософії Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій – Соціальна філософія. Філософія історії.

  Секція «Теологія, релігієзнавство та історія релігії»

  Кошетар Уляна Петрівна, к.і.н., доцент кафедри філософії Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій – Історія церкви. Релігієзнавство.

 • Відділення Історії

  Секція «Історія України»

  Халецька Леся Пилипівна, к.і.н., доцент кафедри історії та документознавства Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій – Історія України.

 • Відділення Мовознавства

  Секція «Українська мова»

  Литвинська Світлана Віталіївна, к.ф.н., доцент кафедри історії та документознавства Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій – Українська мова.

  Дячук Тетяна Миронівна, к.ф.н., доцент кафедри української мови та культури Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій – Культура мови як механізм формування взірцевої літературної мови фахівця.

  Секція «Англійська мова»

  Журавльова Оксана Михайлівна, к.ф.н., доцент кафедри англійської філології і перекладу Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій – Системне дослідження актуальних питань перекладознавства. Філософські аспекти загального мовознавства. Філологічний аналіз та інтерпретація тексту. Прикладна лінгвістика. Мовне оформлення сучасної картини світу.

  Струк Ірина Василівна, к.ф.н., старший викладач кафедри англійської філології і перекладу Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій – Художній переклад. Переклад галузевої літератури.

  Ковтун Олена Віталіївна, д.пед.н., професор, завідувач кафедри іноземної філології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій – Англійська мова.

  Гринюк Світлана Петрівна, к.пед.н., доцент кафедри іноземної філології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій – Англійська мова.

  Заслужена Алла Андріївна, к.пед.н., доцент кафедри іноземної філології Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій – Англійська мова.

  Секція «Німецька мова»

  Желуденко Марина Олександрівна, к.пед.н., доцент кафедри іноземної філології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій – Німецька мова.

  Кульчицький Віктор Іванович, к.ф.н., доцент кафедри іноземної філології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій – Німецька мова.

 • Відділення Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

  Секція «Українська література»

  Даниліна Олена Володимирівна, к.ф.н., доцент кафедри української мови та культури Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій – Українська література. Сучасна українська проза.

 
Прочитано 4812 разів