День професій в НАУ

НАУ запрошує учнів старших класів та студентів коледжів на «День професій в НАУ», що відбудеться 16 березня 2021 року

Вебінар «Навички

Центр обдарованої учнівської молоді ІІОТ НАУ запрошує учнів старших класів закладів освіти, та всіх бажаючих на вебінар

Запрошуємо вчителів

Національний авіаційний університет запрошує вчителів хімії до участі в семінарі «Сучасна хімічна освіта і наука»

Конференція «Політ»

ХXІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки»

Неділя, 15 листопада 2020 16:00

Продовжуємо навчання на платформі Coursera

В умовах сучасних реалій працівники Інституту інноваційних освітніх технологій НАУ продовжують успішно підвищувати свою професійну майстерність, кваліфікацію та працювати над особистим розвитком, навчаючись на курсах Coursera.

Цього разу фахівець Центру учнівської обдарованої молоді Діана Яцишин успішно завершила 4-тижневий курс «International and Cross-Cultural Negotiation» від ESSEC Business Schoo на платформі Coursera.

Під час курсу було розглянуто питання, що пов’язані з культурними аспектами, показано як конструктивний діалог у міжкультурних переговорах залежить від розуміння багатьох відмінностей в поведінці та як уникати стереотипів задля успішного ведення переговорів з учасниками різних національностей.

Набуті компетентності неодмінно сприятимуть у подальшому забезпеченню якості вищої освіти.

Долучайтеся до навчання на платформі онлайн-освіти Coursera кращих світових закладів вищої освіти !