День професій в НАУ

НАУ запрошує учнів старших класів та студентів коледжів на «День професій в НАУ», що відбудеться 16 березня 2021 року

Вебінар «Навички

Центр обдарованої учнівської молоді ІІОТ НАУ запрошує учнів старших класів закладів освіти, та всіх бажаючих на вебінар

Запрошуємо вчителів

Національний авіаційний університет запрошує вчителів хімії до участі в семінарі «Сучасна хімічна освіта і наука»

Конференція «Політ»

ХXІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки»

Вівторок, 17 листопада 2020 20:28

Вітаємо з Міжнародним днем студента!

17 листопада – Міжнародний день студента. Сердечні вітання творчій студентській молоді! Студентська солідарність не має меж і кордонів та об’єднує людей з усього світу.

Хай студентські роки стануть яскравою сторінкою вашого життя, запорукою вагомих знань, міцною основою професійного зростання, внеском у славні здобутки Національного авіаційного університету.

Майбутнє належить молоді. Ви – щасливе майбутнє нашої держави! Бажаємо усім студентам самоствердження, наполегливості, гармонійного духовного і фізичного розвитку, перемог, пошуків і відкриттів.

Хай радість студентських років допомагає вам досягати омріяних вершин. Бажаємо вам миру, здоров’я, успіхів, любові, невичерпної енергії, вірних друзів, гарної долі та активної участі в житті суспільства. Хай ваші знання і талант стануть вагомим внеском у розвиток нашої рідної України!

Зі святом! Успіхів у всіх починаннях! Хай вам щастить!

З найкращими побажаннями колектив ІІОТ НАУ,

директор, професор Наталія Муранова