День професій в НАУ

НАУ запрошує учнів старших класів та студентів коледжів на «День професій в НАУ», що відбудеться 16 березня 2021 року

Вебінар «Навички

Центр обдарованої учнівської молоді ІІОТ НАУ запрошує учнів старших класів закладів освіти, та всіх бажаючих на вебінар

Запрошуємо вчителів

Національний авіаційний університет запрошує вчителів хімії до участі в семінарі «Сучасна хімічна освіта і наука»

Конференція «Політ»

ХXІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки»

Четвер, 19 листопада 2020 06:43

«Вийшов у світ» навчальний посібник «Геометрія»

Відповідно до плану видання рукописів Інституту інноваційних освітніх технологій вийшов з друку навчальний посібник «Геометрія» авторів Муранової Н.П., Нікуліна О.В., Романюка О.В.

Посібник призначено для вивчення окремих тем курсу «Геометрія» відповідно до програми загальноосвітніх закладів середньої освіти, для використання на факультативних курсах, для підготовки до загальнодержавного зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації, для забезпечення освітнього процесу слухачів підготовчого відділення, спецкурсів, для самостійного вивчення дисципліни «Математика».

Навчальний посібник відповідає цілям і завданням навчальної програми з математики для слухачів підготовчого відділення НАУ, що складено відповідно до програми УЦОЯО з підготовки до ЗНО з навчальної дисципліни «Математика».

Навчальний посібник містить розділи «Метод координат на площині», «Вектори на площині», «Розв’язування трикутників», «Правильні многокутники», «Геометричні перетворення», які відповідають частині програми з курсу «Геометрія».

Посібник містить достатню кількість диференційованих вправ, прикладних задач як для виконання під керівництвом вчителя (викладача), так і для самостійного виконання учнями (слухачами). Після кожного параграфу виокремлено задачі на повторення, а після розділу ‑ контрольні запитання, підсумкові тести, задачі на малюнках. У кінці посібника представлено матеріал для факультативної роботи, задачі (вправи) підвищеної складності. Цікавим і корисним для учнів (слухачів) буде і представлений авторами історичний матеріал щодо походження окремих термінів.

Наявний теоретичний матеріал навчального посібника сприятиме усвідомленню слухачами (учнями) керування власним навчанням, реалізації особистісного розвитку, отриманням нових знань і вмінь шляхом самостійного виконання вправ (задач) представлених різних рівнів: А, Б, і В. Посібник належно естетично оформлено ‑ різні кольори, певні позначки, що сприятиме зоровому сприйняттю його змісту та структури.

Посібник «Геометрія» буде корисним для вчителів закладів середньої освіти, для викладачів підготовчих відділень (курсів), для учнів старших класів при підготовці до загальнонаціонального ЗНО, при підготовці та проведенні практичних та факультативних занять, для самостійної роботи слухачів (учнів).