День відкритих

НАУ запрошує вас на День відкритих дверей 16 лютого 2021 року о 15:00 у онлайн-форматі на платформі ZOOM.

Зимова сесія

НАУ запрошує учнів до участі у зимовій сесії Аерокосмічної наукової школи 28 січня 2021 року.

День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 26 січня 2021

Олімпіади

Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнських олімпіадах Національного авіаційного університету

Четвер, 24 грудня 2020 10:14

Шановні колеги, друзі, учні та студенти!

Настає новий 2021-й рік – рік великих надій та яскравих успіхів.

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком і Різдвом Христовим!

Від кожного з нас залежить, яким буде наступний рік. Нехай прийдешній рік буде щедрим на успіхи у навчанні та професійній діяльності. Нехай найкращі починання супроводжує творче натхнення.

Зичимо вам життєвих перемог, добрих змін, благополуччя, міцного здоров’я, невичерпної енергії, злагоди в душі, радісних новин, здійснення задумів, оптимізму, щастя, любові та процвітання на благо нашої держави.

Новий рік – це крок у світле майбутнє. Хай Новий рік принесе мир Україні та впевненість у завтрашньому дні.

Гарного настрою, веселих новорічних та різдвяних свят!

колектив ІІОТ НАУ