День професій в НАУ

НАУ запрошує учнів старших класів та студентів коледжів на «День професій в НАУ», що відбудеться 16 березня 2021 року

Вебінар «Навички

Центр обдарованої учнівської молоді ІІОТ НАУ запрошує учнів старших класів закладів освіти, та всіх бажаючих на вебінар

Запрошуємо вчителів

Національний авіаційний університет запрошує вчителів хімії до участі в семінарі «Сучасна хімічна освіта і наука»

Конференція «Політ»

ХXІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки»

Четвер, 21 січня 2021 11:12

Привітання до Дня Соборності України

22 січня державне свято українського народу – День Соборності України. Найвеличніше свято – символ національного єднання. Соборність українських земель має глибоке коріння. На державному рівні свято офіційно відзначають з 1999 року в день знаменної історичної події – проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.

День Соборності – загальнонаціональна ідея, об’єднує український народ, виявляє найщиріші почуття любові до рідного краю. Це свято дороге кожному українцеві, як уособлення єдності та згуртованості. Наша віра в розвинену країну залишається непохитною. Соборність – це спільні цінності. Соборна Україна – незалежна. В єдності наша сила. Ми – єдиний народ!

Україна – це ми! Слава Україні!

Колектив ІІОТ НАУ