Крилатий диктант національної єдності в НАУ!

9 листопада 2018 р. в приміщенні Науково-технічної бібліотеки співробітники Національного авіаційного університету із структурних підрозділів писали радіодиктант національної єдності «Крила України». Він прозвучав на хвилях Першого каналу «Українського радіо» і радіо «Культура». Традиційно диктант пишуть усі бажаючі щороку саме в День української писемності й мови.

У написанні диктанту взяли участь співробітники ННІНО: завідувач кафедри базових і спеціальних дисциплін Приходько О.Ю., начальник відділу маркетингу Куделя Л.А., провідний фахівець Овраменко І.М., фахівець ІІ категорії Мельниченко І.В., завідувач сектору післядипломного навчання Харламенко В.Б.

Цьогорічний радіодиктант ‑ вісімнадцятий від часу його започаткування. Символічним для нашого університету стало саме те, що він мав назву «Крила України» і розпочинався згадкою про «Мрію» ‑ найбільший у світі літак, сконструйований у м. Києві.

Консолідація та вияв доброї волі колективу Національного авіаційного університету у цей знаменний для України день засвідчив життєву істину, викладену у фінальному реченні диктанту: «Головне – усім нам робити свою справу з любов’ю, відчувати політ, і тоді обов’язково мрія здійсниться!»