Перша профорієнтаційна конференції «Моя майбутня професія»

10 листопада 2018 року у конгрес-холі Центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» у м. Києві (вул. Хрещатик, 2) відбулася І Профорієнтаційна конференція «Моя майбутня професія».

Серед десятків, сотень прийнятих людиною рішень, жодне не може зрівнятися за своїм значенням по впливу на долю з рішенням – ким стати, яким шляхом піти, у якій сфері служити людям. Саме тому ініціатори та організатори конференції – освітня компанія IBS Education – вирішили розглянути таку життєво важливу тему для старшокласників.

Майбутні абітурієнти та їх батьки мали можливість поспілкуватися з представниками кращих університетів України, чільне місце серед яких посідає Національний авіаційний університет.

Відвідувачі дізнавалися про найбільш популярні професії та їх перспективи, були учасниками локаційних майстер-класів від університетів та компаній, прослухали цікаві лекції з профорієнтації від провідних спікерів зі сфери освіти та бізнесу, серед яких: Сергій Квіт – міністр освіти і науки України у 2014–2016 рр., Вікторія Щербина – директор «Школи Монтессорі Нової Епохи», Олександр Павленко ‑ засновник та генеральний директор компанії IBS Education, Яніна Андрєєва – українська акторка, теле- і радіоведуча та інші.

Національний авіаційний університет представляли: Центр допрофесійної підготовки НН Інституту неперервної освіти, кафедра кримінального права і процесу НН Юридичного інституту, кафедра хімії і хімічної технології НН Інституту екологічної безпеки; кафедра соціальних технологій НН Гуманітарного інституту.

Цікавий майстер-клас «Індикатори та їх застосування. Демонстрація осмотичних процесів» продемонстрував Сергій Примаченко. Майбутні абітурієнти мали змогу побачити експерименти з індикаторами, сухим льодом та отримати хімічний подарунок «підводний сад»: https://www.facebook.com/HHTNAU1933/videos/249870162356275/.

Відчути себе справжніми криміналістами відвідувачі мали змогу під час майстер-класу «Криміналістична лабораторія», де практичну допомогу з дактилоскопічної експертизи (зняття відбитків пальців) надали доцент Юлія Ланцедова спільно зі студентами.

Змістовний та корисний майстер-клас «Основи роботи з метафоричними асоціативними картами профорієнтаційного спрямування» показав доцент Олег Блінов. Абітурієнти мали можливість задіяти ресурси інтуїції, розвивати уяву і стимулювати емоційний інтелект, розкрити свій підсвідомий вибір професії через перенесення на картки.

Саме такий новий формат профорієнтаційної роботи допоможе школярам зробити перші кроки на шляху до майбутньої професії та свідомий вибір.

Під час конференції Національний авіаційний університет був нагороджений Подякою за вагомий внесок у розвиток майбутнього покоління та активну участь у роботі конференції.

Це був чудовий день для усіх відвідувачів та учасників, день змістовних лекцій, майстер-класів, консультацій, демонстрацій, експериментів, розваг, цікавих спілкувань.