НАУ – лідер вищої освіти України

З 15 по 17 листопада 2018 р. у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» м. Києва відбувається Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – День студента 2018», «Освіта за кордоном».

У виставці представлено 95 ЗВО як з України, так і з різних країн світу, серед яких широкомасштабні павільйони із Польщі, Чехії, Франції, Греції, Румунії, Словакії, Словаччини, Туреччини, Іспанії, Італії, Литви, Німеччини, Швейцарії; українських представництв, посольств та агенцій, що пропонують освіту за кордоном випускникам закладів освіти нашої держави.

Урочисто відкрив виставку Президент НАПН Україна В. Кремень, зі словами вітання також виступили представники МОН України та закордонних представництв і консульств.

Національний авіаційний університет було відзначено та визнано лідером вищої освіти України, вручено Гран-Прі у номінації «Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології». На урочистостях нагороди отримав проректор з навчальної роботи А. Гудманян. Автор конкурсної роботи – директор ННІНО Н. Муранова.

На заходах, що проходять за ініціативи наукових установ НАПН України, дирекції Центру «Виставки, презентації» ТОВ «Знання України», провідних та закордонних ЗВО, учасниками обговорюються ключові питання інноваційного розвитку національної освітньої системи, основні напрями по її удосконаленню та входження в європейське освітнє та наукове співтовариство, впровадження нових форм і технологій науково-освітньої діяльності, налагодження тісної співпраці із закордонними освітніми партнерами, участі в міжнародних наукових програмах і проектах, демонструються інноваційні розробки ЗВО та наукових установ.

На виставкових стендах співробітники НАУ презентують відвідувачам освітні програми, проекти та можливості їх ефективної реалізації; багаторічний власний досвід навчальної та наукової діяльності в системі вищої освіти; надання якісних освітніх послуг; досвід міжнародної співпраці в реалізації спільних освітніх проектів; технології якісної підготовки до ЗНО; інновації з підвищення якості вищої освіти; перспективи навчання англійською мовою; навчання на кафедрі військової підготовки, видавничу діяльність та науково-методичний супровід навчального процесу.

Участь у заході сприятиме створенню професійного інформаційного середовища для налагодження ділових контактів НАУ не лише з партнерами вітчизняної освіти, але й іноземних держав з питань ефективного розвитку вищої освіти в Україні.

У виставковому павільйоні НАУ представляють працівники ННІ Неперервної освіти, Приймальної комісії, кафедри військової підготовки, редакційно-видавничого відділу, НН Юридичного інституту, НН Гуманітарного інституту, Науково-технічної бібліотеки, відділу по роботі зі студентами та Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ.

Щиросердечно вітаємо колектив Національного авіаційного університету із заслуженими нагородами!