Курси для інструкторів

З 12 по 16 листопада 2018 року за організації сектору підвищення кваліфікації НН ІНО проводилося навчання за програмою підготовки з методики викладання "Інструктор (викладач) авіаційного навчального закладу" для фахівців ТОВ «Кавок Ейр» та ТОВ «Авіакомпанія «ЗЕТ АВІА». Викладачі курсів - професорсько-викладацький склад кафедри педагогіки та психології професійної освіти НН ГМІ: проф. Лузік Е.В., доц. Доценко Л.В. та доц. Каряка І.В.

 В рамках проекту розглядалися актуальні питання професійної педагогіки, а саме: професійно-психологічна готовність інструктора до викладацької діяльності, сучасні методи та технології навчання дорослих, особливості організації і проведення різних форм навчальних занять та контролю знань слухачів, що сертифікуються згідно вимог Європейських авіаційних правил PART-66.

Програма курсів схвалена Державною авіаційною службою України та рекомендована всім навчальним закладам цивільної авіації України. Періодичність навчання регламентована програмою і становить 1 раз на 2 роки.

За відгуками слухачів навчання здійснювалося на високому професійному рівні.

 

Набір до наступної групи триває постійно!

Телефон для довідок: 406 70 34, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Прочитано 94 разів