Подальше навчання у НАУ – запорука успішної кар’єри

З метою подальшого залучення до навчання у Національному авіаційному університеті кращих випускників коледжів та училищ м. Києва, Навчально-науковий інститут неперервної освіти продовжив спільно з профільними кафедрами  проведення днів відкритих дверей для учнів та студентів закладів ПТО.  Заходи були проведені для студентів Київського професійного коледжу із посиленою військовою та фізичною підготовкою та для учнів Київського вищого професійного училища будівництва і архітектури. Представляли університет кафедра базових і спеціальних дисциплін ННІНО (завідувач кафедри, к. пед. н., доцент Приходько О. Ю., к. т. н., доцент Бугайов О. Є. та к. ф-м. н., доцент Хребет В. Г.); кафедра військової підготовки (заступник начальника навчальної частини, капітан Замурняк О. Г.); кафедра систем управління літальних апаратів ННІАЕТ (завідувач кафедри, д. т. н., професор Азарсков В. М.); кафедра радіоелектронних пристроїв та систем ННІАЕТ (к. т. н., доцент Габрусенко Є. І.); кафедра економіки та бізнес-технологій ФЕБА (к. е. н., доцент Матвієнко Р. О.) . Під час проведення презентацій учнів та студентів детально проінформували про перелік спеціальностей та спеціалізацій, за якими здійснюється підготовка фахівців. Цікавили випускників інформація про Умови вступу до ВНЗ у 2019 році;  кількість місць державного замовлення для у 2018 році;  навчання на кафедрі військової підготовки, заочна форма  навчання та можливість паралельно отримати другу вищу освіту в ННІНО; англомовне навчання, а також міжнародні наукові, освітні проекти та програми. Учнів та студентів, які виявили бажання вступати на 1 курс до НАУ чи іншого ЗВО, запросили навчатися на підготовчому відділенні громадян України, де завжди є реальна можливість якісно підготуватися до ЗНО та отримати додаткові бали до загального рейтингу при вступі саме до НАУ на спеціальності, яким надається особлива підтримка держави.

По завершенню зустрічей учням та студентам роздали інформаційно-рекламні матеріали, випуски газет «Авіатор» та запросили на День відкритих дверей 24 листопада 2018 року, екскурсійну програму до університету, щоб продемонструвати сучасну матеріально-технічну базу, що використовується в навчальному процесі, та неабиякий потенціал науковців, які завжди готові допомогти стати висококласним фахівцем у будь-якій галузі.

</p