Налагоджуємо співпрацю з Рівненською Малою академією наук учнівської молоді

05 грудня 2018 року в рамках презентації книги «Писання. Літературна спадщина Івана Мазепи» для учнів-членів Малої академії наук було підписано Угоду про співробітництво Національного авіаційного університету та Обласного комунального позашкільного навчального закладу «Рівненська Мала академія наук учнівської молоді» Рівненської обласної ради.

Угода передбачає співробітництво у сфері науково-експериментальної, навчально-методичної, організаційної діяльності в галузі спеціалізованої позашкільної освіти і спрямована на виявлення, розвиток і підтримку обдарованої молоді, стимулювання її творчого потенціалу, розвиток наукової та дослідницько-експериментальної діяльності учнів – майбутніх студентів Національного авіаційного університету.

Модератор проектів для школярів – Центр обдарованої учнівської молоді Навчально-наукового інституту неперервної освіти, а забезпечуватимуть лекції, майстер-класи, тренінги, наукові школи – провідні науковці навчально-наукових інститутів та факультетів НАУ.

Угоду підписав директор Рівненської Малої академії наук учнівської молоді Олександр Андрєєв. Національний авіаційний університет від імені ректора Володимира Ісаєнка представляла завідувач кафедри базових і спеціальних дисциплін Навчально-наукового інституту неперервної освіти Оксана Приходько, яка є головою журі ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук у секції «Українська література».

Співпраця Національного авіаційного університету та обласних осередків Малої академії наук спрямована не лише на розвиток та популяризацію наукового потенціалу нашого університету серед обдарованої учнівської молоді, а й забезпечуватиме підготовку абітурієнтів до активної діяльності в галузях науки, сприятиме їх свідомому професійному самовизначенню та залученню талановитої молоді до навчання в університеті.