Запрошуємо науково-педагогічну спільноту до участі в конференції

Шановні колеги! Національний авіаційний університет, Інститут обдарованої дитини НАПН України, Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, Рівненський державний гуманітарний університет запрошують Вас до участі у V Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми в системі освіти: заклад загальної середньої освіти – доуніверситетська підготовка – заклад вищої освіти», що відбудеться 18 квітня 2019 року.

Безкоштовно для учасників є: участь у конференції; друк програми; наукова збірка в електронному варіанті; розміщення Матеріалів конференції в Інституційному репозитарії НАУ.

Детальна інформація та реєстрація за посиланням: http://nnino.nau.edu.ua/index.php/home/konferentsii/item/23-iv-vseukrainska-naukovopraktychna-konferentsiia

www.nnino.nau.edu.ua, рубрика «Конференції»

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Довідки за тел.: (044)406-72-09; 406-74-15; 406-74-04; 497-52-84.