Долучаємось творити добро!

19 грудня 2018 року об 11.00 у залі Приймальної комісії відбудеться благодійна акція «Святий Миколай запрошує» для дітей із тяжкими вадами здоров`я.

Захід проводиться за ініціативи  кафедри управління професійною освітою Навчально-наукового інституту неперервної освіти. До підготовки та проведення заходу активно долучаються студенти-здобувачі ІІ вищої освіти усіх спеціальностей, слухачі, які навчаються від Київського центру зайнятості та магістри денної форми навчання.

Програмою заходу передбачено анімаційну програму за участі молодих театралів; новорічну ялинку, солодкий стіл та вручення сувенірів для дітей.

Координатор заходу – завідувач кафедри управління професійною освітою ННІНО, доктор соціологічних наук, професор Дікова-Фаворська Олена Михайлівна.

тел.: 067-186-59-92

Запрошуємо  долучатися усіх бажаючих, адже добро – не має меж!