День науки в НАУ!

Навчально-науковий інститут неперервної освіти запрошує учнів та педагогічних працівників до участі у заході «День науки в НАУ», який відбудеться 17 грудня 2018 року о 14.00 в Національному авіаційному університеті. Захід, що має на меті залучення обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької діяльності в різних галузях науки і техніки, проводиться в рамках реалізації програми університету «Обдарована особистість» та на замовлення МАН України.

Програма заходу «День науки в НАУ»:

14.05-15.00

Екскурсія до Навчального ангару НАУ.

Майстер-клас «Авіоніка регіонального літака».

Заняття на тренажері ТУ-154.

Керівники: Краснов В.М., к.т.н., доцент кафедри авіоніки Навчально-наукового інституту аеронавігації, електроніки та телекомунікацій, Лужбін В.М., к.т.н., доцент кафедри авіоніки Навчально-наукового інституту аеронавігації, електроніки та телекомунікацій (11 корпус).

15.10-16.10

Лекція «Аерокосмічні дослідження в Національному авіаційному університеті».

Лектор: Габрусенко Є.І., к.т.н., доцент кафедри радіоелектронних пристроїв та систем Навчально-наукового інституту аеронавігації, електроніки та телекомунікацій.

Відвідування навчальних лабораторій (корпус 3, ауд. 330).

16.20-16.50

Екскурсія до Музею НАУ (І корпус).

17.00-17.30

Навчальна екскурсія до Науково-технічної бібліотеки НАУ.

Лекція «НАУ: історія, традиції, сьогодення».

Лектор Лазаренко О.М., завідувач сектора НТБ НАУ.

17.30-18.00

Презентація діяльності Національного авіаційного університету, директор ННІНО, д.пед.н., професор Муранова Н.П.

18.00 Від’їзд учасників заходу.

Адміністрація ННІНО