Дні НАУки для учнівської молоді!

Національний авіаційний університет запрошує учнів старших класів та педагогічних працівників до участі в освітньому заході «День НАУки», що відбудеться 08 лютого 2019 року. Програма заходу передбачає: навчальні екскурсії, майстер-класи, тренінги, заняття в навчально-наукових лабораторіях, цікаві досліди, а також відвідування Музею НАУ, Науково-технічної бібліотеки та унікального Навчального ангару.

Захід проводиться в рамках реалізації програми «Обдарована особистість» задля розширення партнерських зв’язків із закладами загальної середньої, позашкільної освіти та територіальних відділень Малої академії наук України.

Дні НАУки – це унікальна можливість для учнівської молоді долучитися до науково-дослідницької діяльності у різних галузях науки та техніки з найдосвідченішими фахівцями університету і, звичайно ж, відчути себе «майже студентом». Адже правильний професійний вибір сьогодні ‑ запорука майбутнього успіху та кар’єрного зростання!

Програма заходу формується із урахування інтересів замовника. Участь ‑ безкоштовна. Координатор ‑ Центр обдарованої учнівської молоді Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій НАУ. Заявки за тел. (044)406-72-09, (044)406-74-04; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сайт http://iiot.nau.edu.ua