Всеукраїнські олімпіади НАУ

Триває реєстрація на участь у Всеукраїнських олімпіадах НАУ для абітурієнтів-2019! Цьогоріч олімпіади відбуватимуться із таких предметів, як математика, фізика, хімія, біологія, англійська мова, українська мова та література, географія, історія України. 

Передбачено два тури, перший із яких – дистанційний, а другий – очний в Національному авіаційному університеті. З графіком їх проведення можна ознайомитися за посиланням: http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/olimpiady

Уже 9 березня відбудеться дистанційний тур першої олімпіади з української мови. Їхні переможці матимуть змогу вийти до основного туру, за результатами якого при вступі на спеціальності, яким надається особлива підтримка держави (природничо-математичні та інженерно-технічні), до загального рейтингу абітурієнта додаватиметься до 20 балів. Тим, хто планує пов’язати своє майбутнє з точними науками, олімпіади дозволять не лише перевірити свої навички й освіжити знання, готовність до ДПА та ЗНО, а й допоможуть значно поліпшити свій рейтинг вступника за рахунок додаткових балів до конкурсного балу абітурієнта.

Прочитано 625 разів