День відкритих дверей в НАУ

2 лютого 2019 року в залі Приймальної комісії Національного авіаційного університету було надзвичайно людно. Це майбутні абітурієнти завітали на День відкритих дверей, щоб остаточно зробити вибір не тільки закладу навчання, майбутньої професії, дізнатися більше інформації як і де підготуватися до вступу. Індивідуальне консультування та максимум корисної інформації отримали учні й батьки. Доброзичливу, теплу, гостинну атмосферу спілкування створювали усі учасники свята.

Презентував свою діяльність і Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій, що ефективно забезпечує доуніверситетську підготовку абітурієнтів, заочне та дистанційне навчання в університеті. Інститут представляли кафедра базових і спеціальних дисциплін, Центр обдарованої учнівської молоді, підготовче відділення громадян України, які успішно інформували присутніх старшокласників та батьків про перелік спеціальностей, форми навчання, особливості вступної кампанії-2019, курси підготовки до ЗНО, освітні й профорієнтаційні проекти, що найближчим часом заплановано в НАУ (Всеукраїнські олімпіади НАУ, марафон «Пробне ЗНО», «Літня школа», Дні НАУки тощо).

Щиро бажаємо нашим гостям зробити правильний життєвий вибір, успішно здати ДПА та ЗНО! Адже майбутні перспективи та успіх починаються з вибору професії, і це тільки перший крок до кар’єрного зростання та реалізації особистості, що є можливим завдяки якісної вищої освіти в НАУ!