Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

Субота, 02 березня 2019 17:36

Вітаємо студентів-заочників із завершенням навчання!

З 12 по 28 лютого 2019 року успішно відбулися захисти дипломних робіт студентів заочної форми навчання Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету! Ця важлива подія відбулася для 804 бакалаврів із 44 освітньо-професійних програм та 603 магістрів із 54 освітньо-професійних програм. Останні хвилювання позаду, а попереду ‑ святкове вручення дипломів магістра чи бакалавра та вдале працевлаштування.

Шановні студенти-випускники! Нарешті, тепер перед вами відкриті всі шляхи до здійснення планів, надій і мрій, тепер у ваших руках власний ключ до успіху і можливості бути щасливою людиною. Щиросердечно вітаємо вас із вдалим захистом диплома! Нехай ваша професія відкриє перед вами новий блискучий шлях і можливості, яскраві перспективи і неймовірні успіхи, професійне і кар’єрне зростання, фінансове благополуччя і безмежну радість. Бажаємо студентам щасливої долі, успішної кар’єри, неймовірних професійних злетів, фінансової стабільності, здійснення всіх мрій та бажань!

Вітаємо студентів-заочників із завершенням навчання та запрошуємо на подальше навчання, адже освіта триває впродовж життя!