ЄВІ/ЄФВВ

Готуємося до вступу в магістратуру разом у Національному авіаційному університеті!

«Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

Запрошення

Національний авіаційний університет запрошує на Дні відкритих дверей (29 лютого, 14 квітня та 12 червня)

«Дистанційна освіта в Україні: інноваційні, нормативно-правові, педагогічні аспекти», 2 квітня 2020 року

Середа, 06 березня 2019 22:14

Вітання випускників Коледжу комп’ютерних технологій та економіки НАУ

5 березня 2019 року в Коледжі комп’ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету відбувся випуск молодшого спеціаліста спеціальності «Видавництво та поліграфія», освітньо-професійна програма «Комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації».

Привітали випускників коледжу та батьків: директор Віктор Параніч, заступник директора НН інституту інноваційних освітніх технологій НАУ Оксана Поліщук, професор кафедри комп’ютерних мультимедійних технологій НАУ Микола Мелешко. Науковці університету побажали випускникам реалізувати себе як особистості, втілити в реальність усі задуми та плани, вдало працевлаштуватися та одночасно продовжити навчання в Національному авіаційному університеті на денній чи заочній формі навчання.

Також співробітники університету провели профорієнтаційну роботу із випускниками коледжу, презентувавши діяльність вишу та проінформувавши їх про: особливості вступної кампанії-2019, перелік спеціальностей та освітньо-професійні програми, форми та терміни навчання. Присутні студенти мали чудову нагоду отримати індивідуальні професійні консультації щодо вступу до Національного авіаційного університету та продовження навчання в ньому. Випускників було запрошено на День відкритих дверей для студентів коледжів НАУ, що відбудеться 23 квітня 2019 року в актовій залі першого корпусу о 13.00.

З метою обговорення актуальних проблем в системі коледж – університет відбувся круглий стіл адміністрації коледжу та представниками університету.

Тож чекаємо, що випускники Коледжу комп’ютерних технологій та економіки невдовзі поповнять лави студентів Національного авіаційного університету!