• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЄВІ/ЄФВВ

Готуємося до складання ЄВІ та ЄФВВ і вступу в магістратуру в НАУ!  

Підготовка до ЗНО!

НАУ запрошує учнів 10-11 класів на курси з підготовки до ЗНО та вступу до ЗВО з ...

Тренінг ЗНО–2020

НАУ ️запрошує учнів 10–11 класів до участі у безкоштовних тренінгах із підготовки до ЗНО.

Пробне ЗНО в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10 - 11 класу (випускників-2020) до...

Середа, 06 березня 2019 22:14

Вітання випускників Коледжу комп’ютерних технологій та економіки НАУ

5 березня 2019 року в Коледжі комп’ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету відбувся випуск молодшого спеціаліста спеціальності «Видавництво та поліграфія», освітньо-професійна програма «Комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації».

Привітали випускників коледжу та батьків: директор Віктор Параніч, заступник директора НН інституту інноваційних освітніх технологій НАУ Оксана Поліщук, професор кафедри комп’ютерних мультимедійних технологій НАУ Микола Мелешко. Науковці університету побажали випускникам реалізувати себе як особистості, втілити в реальність усі задуми та плани, вдало працевлаштуватися та одночасно продовжити навчання в Національному авіаційному університеті на денній чи заочній формі навчання.

Також співробітники університету провели профорієнтаційну роботу із випускниками коледжу, презентувавши діяльність вишу та проінформувавши їх про: особливості вступної кампанії-2019, перелік спеціальностей та освітньо-професійні програми, форми та терміни навчання. Присутні студенти мали чудову нагоду отримати індивідуальні професійні консультації щодо вступу до Національного авіаційного університету та продовження навчання в ньому. Випускників було запрошено на День відкритих дверей для студентів коледжів НАУ, що відбудеться 23 квітня 2019 року в актовій залі першого корпусу о 13.00.

З метою обговорення актуальних проблем в системі коледж – університет відбувся круглий стіл адміністрації коледжу та представниками університету.

Тож чекаємо, що випускники Коледжу комп’ютерних технологій та економіки невдовзі поповнять лави студентів Національного авіаційного університету!

Прочитано 197 разів