Пробне ЗНО

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10-11 класів до участi в освітньому проєкті «Пробне ЗНО»

Конференція «Політ»

НАУ запрошує взяти участь у ХX Міжнароднiй науково-практичнiй конференції «Політ. Сучасні проблеми науки»

«Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

Четвер, 16 травня 2019 07:29

Стартує Освітній марафон НАУ «Навчання і розвиток»

Національний авіаційний університет запрошуємо школярів приєднатися до Освітнього марафону «Навчання і розвиток».

Старшокласники матимуть змогу цікаво та весело провести шкільні канікули, відчути себе майже студентом, вірно обрати професію, отримати досвід роботи в команді, розвинути власні здібності, перевірити готовність до ЗНО, підвищити мотивацію до навчання. Участь – безкоштовна.

Викладачі та науковці університету підготували для учасників марафону цікаві тематичні заняття з метою розвитку професійних здібностей та наукового потенціалу. Учасникам пропонується програма, якою передбачено практичні та лекційні заняття зі шкільних предметів та їх поглиблене вивчення; підготовку до ЗНО; наукові лекції, семінари, круглі столи, проектна діяльність, майстер-класи; художні студії; День відкритих дверей; пробне ЗНО; тренінги, конкурси, квести; навчальні екскурсії.

Календар марафону:

6-14 червня – Літня школа–2019

8 червня – День відкритих дверей НАУ

8 червня – Пробне ЗНО–2019

8 червня – Нагородження переможців Всеукраїнських олімпіад НАУ

8 червня – Випуск слухачів підготовчого відділення

6-14 червня – Майстер-класи

10 червня – Економіко-математична школа. Літня сесія

6, 7, 10, 11, 12, 13 червня – Тренінги з підготовки до ЗНО–2020

Координатор – Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій НАУ.

Довідки за тел.: (044)406–72–09, 406–74–15, 406–74–04; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1, корпус 8а