Вебінар «Власний

Центр обдарованої учнівської молоді ІІОТ НАУ запрошує учнів старших класів навчальних закладів освіти на вебінар з

Запрошуємо педагогічних працівників, освітян, батьків на вебінар «Пропедевтика профорієнтації.

День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 17 грудня 2020

Олімпіади

Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнських олімпіадах Національного авіаційного університету

П'ятниця, 17 травня 2019 06:22

День вишиванки єднає українців!

Флешмобом «Вишиванка в НАУ» розпочалось святкування в Національному авіаційному університеті Дня вишиванки, який відзначають у всьому світі. Учасники заходу, одягнені у вишиті сорочки, вишикувались таким чином, щоб утворити колоритну вишиванку.

Колектив Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій теж долучився до святкування Дня вишиванки.

День вишиванки єднає українців! Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. Тож будемо здорові, щасливі, кохані! Мирного неба нам усім!