Пробне ЗНО

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10-11 класів до участi в освітньому проєкті «Пробне ЗНО»

Конференція «Політ»

НАУ запрошує взяти участь у ХX Міжнароднiй науково-практичнiй конференції «Політ. Сучасні проблеми науки»

«Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

П'ятниця, 17 травня 2019 06:22

День вишиванки єднає українців!

Флешмобом «Вишиванка в НАУ» розпочалось святкування в Національному авіаційному університеті Дня вишиванки, який відзначають у всьому світі. Учасники заходу, одягнені у вишиті сорочки, вишикувались таким чином, щоб утворити колоритну вишиванку.

Колектив Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій теж долучився до святкування Дня вишиванки.

День вишиванки єднає українців! Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. Тож будемо здорові, щасливі, кохані! Мирного неба нам усім!