День відкритих сердець

11 квітня 2019 року у Центрі культури та мистецтв Національного авіаційного університету успішно відбувся День відкритих дверей для абітурієнтів з усіх куточків України. Захід відвідало понад 1600 учнів старших класів, батьків, вчителів, студентів коледжів та професійно-технічної освіти. Інститути, факультети, кафедри університету презентували найкращі свої досягнення в освітній, науковій, міжнародній діяльності.

Науково-педагогічні працівники та представники всіх підрозділів Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій продемонстрували відвідувачам відеофільми та презентації про наукові, освітні та профорієнтаційні проекти та програми для абітурієнтів; провели індивідуальні консультації щодо вступу на заочну та дистанційну форми навчання в університеті, навчання на кафедрі військової підготовки; ознайомили абітурієнтів з правилами вступу до НАУ, особливостями паралельного навчанням, проконсультували щодо переліку спеціальностей та освітньо-професійних програмам. Майбутні абітурієнти мали змогу ознайомитись з роботою інституту, поспілкуватися з викладачами, завідувачами кафедр та керівництвом, отримати відповіді на усі важливі для них питання, оглянути університетський кампус, відвідати музей НАУ, Навчальний ангар, виставки безпілотної техніки ‑ літальних апаратів та Науково-технічної бібліотеки НАУ, прослухати виступ Народного духового оркестру ЦКМ, детально дізнатися про організацію освітнього та наукового процесів, студентське дозвілля, наукові та спортивні гуртки, простори неформальної освіти, навчальні та наукові лабораторії. Гості заходу зробили безліч фото на пам'ять.

У холі ЦКМ НАУ не було де яблуку впасти». Тож запрошуємо вступників-2019 на День відкритих дверей НАУ 8 червня 2019 року та до вступу до нашого університету!