Нагородження слухачів підготовчого відділення ННІІОТ

11 квітня 2019 року на урочистостях з нагоди Всесвітнього дня авіації і космонавтики найкращих слухачів підготовчого відділення Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій, що готуються до загальнодержавного ЗНО, було нагороджено Листом подяки Національного авіаційного університету за особливі успіхи у навчанні з української мови та літератури. Нагороди вручив ректор Володимир Ісаєнко. Подяки отримали: Кароліна Соловей, Богдана Чорногор та Анна Овсієнко.

Щиросердечно вітаємо наших найкращих слухачів! Зичимо їм тільки успіхів і перемог, значних досягнень у навчанні, наукці та творчості, бути завжди попереду, успішно скласти загальнодержавне ЗНО, державну підсумкову атестацію. І, звичайно ж, стати студентами саме Національного авіаційного університету!