Свято «Шлях до зірок»

11 квітня 2019 року з нагоди святкування Всесвітнього дня авіації та космонавтики для учнів навчальних закладів освіти, професійно-технічної освіти, студентів коледжів у Центрі культури і мистецтв Національного авіаційного університету відбулося свято «Шлях до зірок». У заході взяли участь майже 1500 учні старших класів м. Києва та регіонів України. Учасниками дійства були і студенти Коледжу інженерії та управління, Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування, Київського коледжу комп’ютерних технологій та економіки, Вищого професійного училища НАУ.

За традицією святкування відкрив ректор університету В. Ісаєнко.

За вагомий особистий внесок у навчання та виховання молоді В. Ісаєнко вручив працівникам освіти Подяки та Грамоти ректора. «Подякою» відзначено: заступника директора з виробничої роботи Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування О. Ямкового, вчителя української мови та літератури авіакосмічного ліцею імені І. Сікорського О. Чайковську, керівника ПНВЗ Палацу дитячої та юнацької творчості Солом’янського району м. Києва І. Тихонову. Грамотою НАУ нагороджено викладача Київського коледжу комп’ютерних технологій та економіки І. Кульчицьку. За особливі успіхи у навчанні Листом подяки нагороджено слухачів підготовчого відділення ННІІОТ К. Соловей, Б. Чорногор та А. Овсієнко.

Розпочалося святкування з демонстрації фільму до 85-річчя НАУ, головними героями якого були присутні у святковій залі директор інституту ІКАО – Г. Суслова та професор кафедри логістики – В. Кулик. Бурхливими оплесками ветеранів-авіаторів, які і сьогодні успішно продовжують навчати та виховувати студентську молодь, привітами присутні гості.

Святковий настрій гостям створювали: Народний художній колектив ритм балет «Пірует» та Народний художній колектив, ансамбль сучасного та стилізованого танцю «Пектораль» Центру дитячої та юнацької творчості Солом’янського району м. Києва; вокальний ансамбль «Водограй»; Народний художній колектив, хореографічний ансамбль «Чисті роси» Палацу дітей та юнацтва Солом’янського району м. Києва; Лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів В. Суботін, студентка першого курсу ФЛСК НАУ – Ю. Ярошенко.

Ведучі свята від імені колективу викладачів та студентів НАУ привітали усіх присутніх у залі та побажали, крім традиційного міцного здоров’я, ніколи не зупинятися на досягнутому і завжди прагнути більшого! Щоб помисли були такими чистими як небо, вчинки такими ж яскравими як далекі космічні зірки, а життя – щасливим та довгим, як сам Всесвіт!

Свято відбулося за підтримки ректора університету В. Ісаєнка, проректорів, ЦКМ, ННІІОТ. Модератор заходу – директор ННІІОТ Н. Муранова. Режисер концертної програми – І. Кулик.

І як сказав Леонід Каденюк: «Літайте в космос, аби поліпшити життя на планеті Земля».

Безліч невідомого космос ще приховує від нас. Він чекає на тих, хто піде неторованими шляхами у зоряне небо, у Всесвіт… Можливо це і буде саме хтось із присутніх у залі?