НАУ серед лідерів вищої освіти України

12-13 квітня 2019 року у м. Києві у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» успішно відбулася щорічна міжнародна «Освіта та кар’єра – 2019», у ході якої було представлено понад 70 провідних українських та закордонних закладів вищої освіти.

Організатор виставки ТОВ «Знання» України за підтримки та участі МОН України, НАПН України. Урочисто відкрив виставку президент НАПН України Василь Кремень. На відкритті виставки університет представляти – проректор з навчальної роботи Артур Гудманян, директор ННІІОТ Наталія Муранова, відповідальний секретар Приймальної комісії Кирило Ніколаєв, начальник відділу МЯВО Оксана Білоус.

Національний авіаційний університет був активним учасником виставки. На виставкових стендах представники університету презентували освітню, наукову, міжнародну діяльність; проводили індивідуальні консультації з абітурієнтами та відбувався обмін досвідом з освітянами. Головними відвідувачами стендових експозицій НАУ були старшокласники, студенти, батьки, вчителі та науковці.

За результатами виставкового конкурсу серед ЗВО Національний авіаційний університет удостоєно Почесного звання «Лідер вищої освіти України» і вручено відповідний Диплом. За результатами представленої конкурсної роботи університет нагороджено Гран-прі у номінації «Впровадження системи забезпечення якості вищої освіти» та відзначено відповідним Дипломом. Автор представленої презентаційної роботи – Оксана Білоус.

Програмою виставки було передбачено проведення «круглого столу» з актуальної проблеми забезпечення якості вищої освіти (модератор – Оксана Білоус) та тренінг «Судові дебати» (модератор – декан ЮФ Ірина Сопілко), за результатами яких шість науковців НАУ було нагороджено Дипломи «За активну участь у семінарах виставки і представлення освітніх інноваційних технологій». Учасниками заходів були студенти ЮФ, учні Малої академії наук України, відвідувачі виставки, викладачі університету та коледжів НАУ.

Модератор виставки від університету – директор ННІІОТ Наталія Муранова. Ефективно та якісно забезпечували роботу виставки працівники ННІІОТ, Приймальної комісії, коледжів НАУ, кафедри військової підготовки, НТБ.

Саме такий обмін досвідом з освітянами, спілкування з потенційними абітурієнтами і надалі широко сприятиме формуванню позитивного іміджу НАУ не тільки на теренах України, а й далеко за її межами.