Зустріч з майбутніми студентами НАУ

13 квітня 2019 року в Навчально-науковому інституті інноваційних освітніх технологій відбулася зустріч слухачів підготовчого відділення та їхніх батьків з адміністрацією інституту, викладачами кафедри базових і спеціальних дисциплін, представниками Приймальної комісії університету з питань: завершення навчального року; особливості навчання в НАУ, ознайомлення з Правилами вступу до НАУ у 2019 році.

Презентувала діяльність Національного авіаційного університету директор ННІІОТ, професор Наталія Муранова, яка окреслила основні важливі аспекти для абітурієнтів, а саме: перспективи навчання на англомовному проекті та кафедрі військової підготовки; перелік освітньо-професійних програм; різноманітні форми навчання (денна, заочна, дистанційна, паралельне); академічна мобільність студентів; можливості розвитку особистості на базі ЦКМ та спортивного комплексу; зручність інфраструктури університету; медичне обслуговування; студентське дозвілля. Слухачам підготовчого відділення було доведено до відома Положення про Всеукраїнські олімпіади НАУ; Умови та порядок проведення випускних іспитів, за результатами яких до рейтингу вступника надається до 20 балів; порядок завершення навчання на підготовчих курсах.

Діяльність Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій презентував професор Валерій Азарсков, який розповів не тільки про переваги навчання за спеціальностями, а й окреслив перспективи майбутнього працевлаштування фахівців аерокосмічної галузі.

Особливу увагу на зібранні було приділено ознайомленню слухачів із особливостями вступної кампанії‑2019 та Правилам вступу до НАУ у поточному році. Консультував присутніх ‑ заступник відповідального секретаря приймальної комісії НАУ Олександр Сігнаєвський, який сконцентрував увагу на актуальних питаннях для абітурієнтів та кваліфіковано відповів на усі запитання.

Слухачів підготовчих курсів та батьків було запрошено на День відкритих дверей НАУ, що відбудеться 8 червня 2019 року.

Саме налагодження комунікацій між науково-педагогічними працівниками та потенційними абітурієнтами сприятиме залученню їх до навчання в НАУ.