«Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

Середа, 03 квітня 2019 11:24

Запрошення на Пробне ЗНО в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10 класу (випускників-2020) до участі в безкоштовному освітньому та профорієнтаційному проекті «Пробне ЗНО», яке відбудеться 8 червня 2019 року.

Навчальні предмети: математика, фізика, українська мова та література, англійська мова, історія України, географія, хімія та біологія.

Реєстрація за посиланням: http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/probne-zno

Інформація за тел.: (044) 406–72–09, 406–74–15, 406–74–04.

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Координатор – Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій НАУ