Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

Середа, 03 квітня 2019 11:33

Запрошення на Літню школу в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10 класу (випускників-2020) до участі в безкоштовному освітньому та профорієнтаційному проекті «Літня школа–2019», яка відбудеться з 06 по 14 червня 2019 року.

Мета проекту – підвищення якості рівня знань і вмінь учнів закладів освіти із предметів шкільного циклу, перевірка їх готовності до ЗНО–2020, надання допомоги у професійному самовизначенні та здійснення допрофесійного консультування у середовищі вищої школи.

Учасникам пропонується програма, якою передбачено практичні та лекційні заняття зі шкільних предметів та їх поглиблене вивчення; підготовку до ЗНО; наукові лекції, семінари, круглі столи, проектна діяльність, майстер-класи; художні студії; День відкритих дверей НАУ; пробне ЗНО; тренінги, конкурси, квести; навчальні екскурсії.

Значну роль буде відведено неформальному спілкуванню учасників зі студентами, викладачами, завідувачами кафедр та деканами факультетів.

Реєстрація за посиланням: http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/litnia-shkola

Інформація за тел.: (044) 406–72–09, 406–74–15, 406–74–04.

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Координатор – Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій НАУ