• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 24 листопада

Конкурс для

Інститут інноваційних освітніх технологій НАУ запрошує учнівську молодь взяти участь у конкурсі

День відкритих

Запрошуємо абітурієнтів-2021, учнів старших класів, батьків на Дні відкритих дверей Національного авіаціного

Вебінар

НАУ запрошує на вебінар «Власний компас профорієнтації. Формула вибору професії»

Вівторок, 23 квітня 2019 07:32

День відкритих дверей НАУ

23 квітня 2019 року в Національному авіаційному університеті відбувся День відкритих дверей для студентів коледжів. Саме тому до університету завітали випускники Коледжу інженерії та управління, Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування, Київського коледжу комп’ютерних технологій та економіки.

Розпочався захід з виставки-презентації інститутів, факультетів, Приймальної комісії, яка супроводжувалася демонстрацією відеоматеріалів.

За традицією День відкритих дверей відкрив проректор Артур Гудманян, який привітав гостей та виконав приємну місію нагородження працівників коледжів Подяками та Грамотами за вагомий особистий внесок у навчання та виховання молоді, за високу якість роботи та зразкове виконання своїх службових обов’язків, багаторічну бездоганну працю. Було відзначено викладачів Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування ‑ Олександра Шевченко, Людмилу Незгоду, Антоніну Богінську та Київського коледжу комп’ютерних технологій та економіки ‑ Оксану Михайлову, Надію Заєць, Вікторію Омельченко.

Відповідальний секретар Приймальної комісії Кирило Ніколаєв та заступник директора ННІІОТ Оксана Поліщук презентували випускникам коледжів особливості вступної кампанії 2019 року денної та заочної форм навчання.

Подальше профорієнтаційне консультування абітурієнтів відбулося на базі факультетів, куди мають наміри вступати в подальшому студенти коледжів.

Захід відбувся за участі представників ректорату, Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій, Приймальної комісії, деканів факультетів, завідувачів кафедр, науково-педагогічних працівників. Модератор проекту – директор ННІІОТ Наталія Муранова.

Немає сумніву, що дружню сім’ю студентів в 2019 році поповнять саме випускники коледжів Національного авіаційного університету.

Маємо надію, що цей День відкритих дверей допоміг зробити правильний подальший професійний крок у виборі майбутнього. І це – Національний авіаційний університет!

Прочитано 313 разів