Пробне ЗНО

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10-11 класів до участi в освітньому проєкті «Пробне ЗНО»

Конференція «Політ»

НАУ запрошує взяти участь у ХX Міжнароднiй науково-практичнiй конференції «Політ. Сучасні проблеми науки»

«Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

Вівторок, 21 травня 2019 05:29

Змагання найкращої талановитої молоді тривають

Кращі знавці хімії, української мови та літератури, географії та математики 18 та 19 травня 2018 року успішно демонстрували в Національному авіаційному університеті здатність до творчого вдосконалення, реалізацію як власних здібностей, так і талантів, поглиблений рівень знань з предметів шкільного циклу та неабияку обдарованість на ІІ завершальному (додатковому) етапі Всеукраїнських олімпіад. Молоді науковці з’їхалися з самих віддалених куточків України, що засвідчило їх усвідомлений професійний вибір та бажання навчатися саме в Національному авіаційному університеті. Адже НАУ ‑ об’єднує!

Учасники Всеукраїнських олімпіадах Національного авіаційного університету успішно продемонстрували високий рівень підготовки предметів шкільного циклу, креативне мислення, нестандартний підхід до виконання завдань, здатність до творчого вдосконалення, реалізацію як власних здібностей, так і талантів, поглиблений рівень знань та неабияку обдарованість.

Рівень підготовки учасників змагань засвідчив їх здатність до подальшої плідної студентської наукової діяльності.

Урочистості з нагоди нагородження переможців олімпіад відбудеться 8 червня 2019 року об 11.00 в актовій залі І корпусу НАУ. Усі переможці олімпіад отримають до 20 балів до загального рейтингу вступника.

Забезпечували проведення олімпіад члени оргкомітету ‑ працівники Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій та журі у складі ‑ кафедра вищої математики ФТМЛ, кафедра прикладної математики ФККПІ, кафедра землеустрою та кадастру ФЕБА, кафедра української мови та культури ФЛСК, кафедра хімії і хімічної технології ФЕБА.