• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вебінар «Власний

Центр обдарованої учнівської молоді ІІОТ НАУ запрошує учнів старших класів навчальних закладів освіти на вебінар з

Вебінар

Запрошуємо педагогічних працівників, освітян, батьків на вебінар «Пропедевтика профорієнтації.

День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 17 грудня 2020

Олімпіади

Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнських олімпіадах Національного авіаційного університету

Вівторок, 21 травня 2019 05:29

Змагання найкращої талановитої молоді тривають

Кращі знавці хімії, української мови та літератури, географії та математики 18 та 19 травня 2018 року успішно демонстрували в Національному авіаційному університеті здатність до творчого вдосконалення, реалізацію як власних здібностей, так і талантів, поглиблений рівень знань з предметів шкільного циклу та неабияку обдарованість на ІІ завершальному (додатковому) етапі Всеукраїнських олімпіад. Молоді науковці з’їхалися з самих віддалених куточків України, що засвідчило їх усвідомлений професійний вибір та бажання навчатися саме в Національному авіаційному університеті. Адже НАУ ‑ об’єднує!

Учасники Всеукраїнських олімпіадах Національного авіаційного університету успішно продемонстрували високий рівень підготовки предметів шкільного циклу, креативне мислення, нестандартний підхід до виконання завдань, здатність до творчого вдосконалення, реалізацію як власних здібностей, так і талантів, поглиблений рівень знань та неабияку обдарованість.

Рівень підготовки учасників змагань засвідчив їх здатність до подальшої плідної студентської наукової діяльності.

Урочистості з нагоди нагородження переможців олімпіад відбудеться 8 червня 2019 року об 11.00 в актовій залі І корпусу НАУ. Усі переможці олімпіад отримають до 20 балів до загального рейтингу вступника.

Забезпечували проведення олімпіад члени оргкомітету ‑ працівники Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій та журі у складі ‑ кафедра вищої математики ФТМЛ, кафедра прикладної математики ФККПІ, кафедра землеустрою та кадастру ФЕБА, кафедра української мови та культури ФЛСК, кафедра хімії і хімічної технології ФЕБА.

Прочитано 356 разів