Вебінар «Власний

Центр обдарованої учнівської молоді ІІОТ НАУ запрошує учнів старших класів навчальних закладів освіти на вебінар з

Запрошуємо педагогічних працівників, освітян, батьків на вебінар «Пропедевтика профорієнтації.

День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 17 грудня 2020

Олімпіади

Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнських олімпіадах Національного авіаційного університету

Вівторок, 21 травня 2019 05:32

До загальнонаціонального ЗНО готові на всі сто!

18 та 19 травня 2019 року для слухачів підготовчого відділення Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій НАУ стартувала остання перевірка знань із шкільних предметів напередодні загальнодержавного ЗНО та вступу до вишу – випускні екзамени з математики, української мови та літератури, історії України та з рисунку.

Слухачам підготовчого відділення, які вступатимуть до НАУ, за результатами екзаменів до загального рейтингу додаватимуться додаткові бали.

Рівень підготовки слухачів підготовчого відділення засвідчив їх здатність до успішного подальшого навчання у закладі вищої освіти.

За час навчання слухачі підготовчого відділення набули позитивного досвіду навчання у вищій школі, підвищили рівень знань із шкільних предметів, успішно опанували технології та програму ЗНО відповідно до вимог УЦОЯО, якісно підготувалися до ЗНО, подолати «бар’єр» між школою і закладом вищої освіти, адаптувалися до навчання в НАУ, сформували стійку мотивацію щодо продовження навчання в університеті за вибраною спеціальністю, і, звичайно ж, придбали нових друзів та відчули себе майже студентами.

Урочистості з нагоди випуску слухачів підготовчого відділення відбудеться 8 червня 2019 року об 11.00 в актовій залі І корпусу НАУ. На кращих – чекають нагороди.

Шановні слухачі! Щиро зичимо вам гарних результатів на ДПА у школі та високих балів у сертифікатах ЗНО! Нехай ваші мрії неодмінно збуваються саме в НАУ!