Пробне ЗНО

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10-11 класів до участi в освітньому проєкті «Пробне ЗНО»

Конференція «Політ»

НАУ запрошує взяти участь у ХX Міжнароднiй науково-практичнiй конференції «Політ. Сучасні проблеми науки»

«Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

П'ятниця, 24 травня 2019 12:27

Профорієнтаційний марафон у м. Борисполі триває!

22 травня 2019 року в контексті профорієнтаційного марафону, організованого протягом травня Навчально-науковим інститутом інноваційних освітніх технологій, до старшокласників Бориспільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Юрія Головатого, Бориспільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, Бориспільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 та Бориспільського НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» імені Костянтина Могилка із презентацією Університету завітали співробітники НАУ із НН Інституту інноваційних освітніх технологій, Аерокосмічного факультету, Юридичного факультету, Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій та Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій. Майбутнім абітурієнтам розповіли про специфіку вступної кампанії, правила прийому до ЗВО у 2019 році, ознайомили з переліком спеціальностей та освітньо-професійних програм та особливостями навчання в НАУ. Дев’ятикласники та десятикласники дізналися про перспективи навчання на підготовчому відділенні громадян України ННІІОТ, а також їх було запрошено до участі в освітньому та профорієнтаційному проекті «Літня школа – 2019», у рамках якого 8 червня буде проведено день відкритих дверей НАУ та «Пробне ЗНО» для десятикласників. Як склалося за доброю багаторічною традицією, було поновлено угоди про співпрацю із директорами відвіданих шкіл.